Artykuł

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Kaczmarek: Na Arkę wszyscy będą gotowi na sto procent

19.07.13 19:27   em   5  

Przed sparingiem Stomilu Olsztyn z Chojniczanką Chojnice, rozmawialiśmy z trenerem Zbigniewem Kaczmarkiem.

Mecz z Chojniczanką będzie generalnym sprawdzianem przed startem nowych rozgrywek. Jedenastka, która w sobotę wybiegnie na boisko będzie tą jedenastką, która tydzień później zagra przeciwko Arce Gdynia?
- Na pewno będzie tym piłkarzom bliżej do zagrania w meczu z Arką. Do meczu jeszcze został tydzień czasu. Wszystko będzie zależeć od dyspozycji zawodników. Dopiero po analizie sparingu podejmiemy decyzję o składzie na Arkę. A jeszcze jest po drodze mecz pucharowy z Rozwojem Katowice.

Wyjazd na południe Polski mocno skomplikuje przygotowania do meczu inauguracyjnego I ligi?
- Na pewno tak. Za tydzień czeka na bardzo trudne zadanie. Arka Gdynia jest jednym z faworytów tej ligi. I dlatego szkoda, że trzy dni przed inauguracją ligi wypada nam mecz Pucharu Polski. Zdecydowaliśmy, że w Katowicach zagra większość młodych piłkarzy. Dostaną szansę zagrać na wyższym poziomie i mam nadzieje, że nas nie zawiodą.

Będą to ci sami piłkarze, którzy w środę zagrali przeciwko rezerwom Legii?
- W większości tak, ale dokładnej kadry nie mogę teraz określić. Dopiero po spotkaniu z Chojniczanką wyjaśni się kto dokładnie pojedzie na mecz do Katowic.

Jak wygląda sytuacja ze zdrowiem piłkarzy? Wszyscy są gotowi na grę na sto procent od pierwszej minuty?
- Na pewno zaległości motoryczne mają Arkadiusz Koprucki oraz Dawid Kucharski. To zrozumiałe. Arek powraca po długiej kontuzji, a Dawid nie trenował z nami cały czas z powodu urazu. Generalnie to jeszcze nikt nie jest w optymalnej formie. Gotowi na sto procent będziemy na mecz z Arką Gdynia.

Tagi: Stomil Olsztyn, Zbigniew Kaczmarek, rozmowa, wywiad, I liga, Puchar Polski, Chojniczanka Chojnice, Rozwój Katowice, sparing


Komentarze

 1. 21.07.13 21:48 Kibic 1

  Panie Kaczmarek a co będzie jak przegramy puchar i mecz z arką potem będzie tylko jedno pytanie czemu nie graliśmy na 100% z Rozwojem Katowice w pucharach.

 2. 19.07.13 21:23 Uns Majki25

  Tez sie wybieram jutro do ostrody :)

 3. 19.07.13 21:19 SzEFoo

  czyli odpuszczamy puchar...

 4. 19.07.13 21:00 STO1945MIL

  A ja będę za tydzień zobaczyć te 100% z Arką ;)

 5. 19.07.13 20:52 S.M.P.

  aż się jutro wybiorę do Ostródy popatrzeć...

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!