Artykuł

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Zbigniew Kaczmarek, fot. Artur Szczepański

Kaczmarek: Na Arkę wszyscy będą gotowi na sto procent

19.07.13 19:27   em   5  

Przed sparingiem Stomilu Olsztyn z Chojniczanką Chojnice, rozmawialiśmy z trenerem Zbigniewem Kaczmarkiem.

Mecz z Chojniczanką będzie generalnym sprawdzianem przed startem nowych rozgrywek. Jedenastka, która w sobotę wybiegnie na boisko będzie tą jedenastką, która tydzień później zagra przeciwko Arce Gdynia?
- Na pewno będzie tym piłkarzom bliżej do zagrania w meczu z Arką. Do meczu jeszcze został tydzień czasu. Wszystko będzie zależeć od dyspozycji zawodników. Dopiero po analizie sparingu podejmiemy decyzję o składzie na Arkę. A jeszcze jest po drodze mecz pucharowy z Rozwojem Katowice.

Wyjazd na południe Polski mocno skomplikuje przygotowania do meczu inauguracyjnego I ligi?
- Na pewno tak. Za tydzień czeka na bardzo trudne zadanie. Arka Gdynia jest jednym z faworytów tej ligi. I dlatego szkoda, że trzy dni przed inauguracją ligi wypada nam mecz Pucharu Polski. Zdecydowaliśmy, że w Katowicach zagra większość młodych piłkarzy. Dostaną szansę zagrać na wyższym poziomie i mam nadzieje, że nas nie zawiodą.

Będą to ci sami piłkarze, którzy w środę zagrali przeciwko rezerwom Legii?
- W większości tak, ale dokładnej kadry nie mogę teraz określić. Dopiero po spotkaniu z Chojniczanką wyjaśni się kto dokładnie pojedzie na mecz do Katowic.

Jak wygląda sytuacja ze zdrowiem piłkarzy? Wszyscy są gotowi na grę na sto procent od pierwszej minuty?
- Na pewno zaległości motoryczne mają Arkadiusz Koprucki oraz Dawid Kucharski. To zrozumiałe. Arek powraca po długiej kontuzji, a Dawid nie trenował z nami cały czas z powodu urazu. Generalnie to jeszcze nikt nie jest w optymalnej formie. Gotowi na sto procent będziemy na mecz z Arką Gdynia.

Tagi: Stomil Olsztyn, Zbigniew Kaczmarek, rozmowa, wywiad, I liga, Puchar Polski, Chojniczanka Chojnice, Rozwój Katowice, sparing


Komentarze

 1. 21.07.13 21:48 Kibic 1

  Panie Kaczmarek a co będzie jak przegramy puchar i mecz z arką potem będzie tylko jedno pytanie czemu nie graliśmy na 100% z Rozwojem Katowice w pucharach.

 2. 19.07.13 21:23 Uns Majki25

  Tez sie wybieram jutro do ostrody :)

 3. 19.07.13 21:19 SzEFoo

  czyli odpuszczamy puchar...

 4. 19.07.13 21:00 STO1945MIL

  A ja będę za tydzień zobaczyć te 100% z Arką ;)

 5. 19.07.13 20:52 S.M.P.

  aż się jutro wybiorę do Ostródy popatrzeć...

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!