Artykuł

Flaga OKS na płocie sektora pierwszego, fot. Artur Szczepański

Flaga OKS na płocie sektora pierwszego, fot. Artur Szczepański

Olsztyn - stadion Stomilu, 13 maja 2012 r., godz. 17:00

Kibicowskie informacje przed meczem Stomil - Świt Nowy Dwór Mazowiecki

11.05.12 09:38   em   0  

Zapoznaj się z ważnymi informacjami kibicowskim przed meczem Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17:00.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA SEKTOR 1 - WSZYSCY NA SEKTORZE 15 MINUT PRZED MECZEM!
Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na sektor pierwszy i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informacje wszystkim swoim kolegom! Kibice bez barw nie będą wpuszczani na sektor nr 1! Wszyscy meldujemy się na naszym sektorze 15 minut przed meczem!

WSZYSCY SŁUCHAJĄ MŁYNOWYCH!
Podczas tego meczu, jak i innych spotkań, wszyscy bez wyjątku słuchają poleceń młynowego! Nikt nie wyrywa się przed szereg i nie zarzuca pieśni. Niesubordynacja będzie skutkowała konsekwencjami.

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY
W rundzie wiosennej sprawdził się fundusz wyjazdowy, dlatego akcję kontynuujemy nadal. W związku z tym zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne.

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY
Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

Więcej informacji o meczu:

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn, Świt Nowy Dwór Mazowiecki, Olsztyn, stadion Stomilu, II liga, kibice


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!