90' Koniec słabego meczu w wykonaniu Stomilu. Goście ruszyli odważniej na początku drugiej połowy, w efekcie czego zdobyli dwie bramki. Trzy punkty jadą do Poznania.
89' Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony, w rękach bramkarza gości
86' Stomil bez nadziei na zmianę rezultatu
83' Rzut różny dla gości. Tomasz Magdziarz niecelnie
77' Mocny strzał Michałowskiego, ponad bramką

Artykuł

W niedzielę Stomil Olsztyn zagra z Wartą Poznań, fot. Emil Marecki

W niedzielę Stomil Olsztyn zagra z Wartą Poznań, fot. Emil Marecki

Olsztyn - stadion Stomilu, 19 sierpnia 2012 r., godz. 17:00

Kibicowskie informacje przed meczem Stomil - Warta

17.08.12 20:12   em   4  

Zapoznaj się z ważnymi informacjami kibicowskim przed meczem Stomil Olsztyn - Warta Poznań. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 17:00.

FANATYCY IDĄ W BARWACH NA SEKTOR 1 - WSZYSCY NA SEKTORZE 15 MINUT PRZED MECZEM!
Wszyscy fanatycy i zadeklarowani Stomilowcy idą na sektor pierwszy i dopingują swoją drużynę! Każdy zabiera ze sobą szalik w "biało-niebieskich" barwach! Nie wstydźmy się nosić na mecze szalików Stomilu! Szalik jest nieodłącznym atrybutem każdego FANATYKA, barwy klubowe to rzecz święta niech każdy weźmie to sobie do serca! Przekazujcie tą informacje wszystkim swoim kolegom! Kibice bez barw nie będą wpuszczani na sektor nr 1! Wszyscy meldujemy się na naszym sektorze 15 minut przed meczem!

KUPUJ BILET W PRZEDSPRZEDAŻY
Uniknij długich kolejek i kupuj bilety w przedsprzedaży. Gorąco Was do tego namawiamy. Apelujemy przede wszystkim do kibiców z Olsztyna. W niedzielę niech bilety kupują tylko ludzie przyjezdni.

WSZYSCY SŁUCHAJĄ MŁYNOWYCH!
Podczas tego meczu, jak i innych spotkań, wszyscy bez wyjątku słuchają poleceń młynowego! Nikt nie wyrywa się przed szereg i nie zarzuca pieśni. Niesubordynacja będzie skutkowała konsekwencjami.

WSPIERAJ FUNDUSZ WYJAZDOWY
W rundzie wiosennej sprawdził się fundusz wyjazdowy, dlatego akcję kontynuujemy nadal. W związku z tym zachęcamy wszystkich sympatyków naszego klubu do wrzucania dobrowolnych datków podczas meczu do puszki na fundusz wyjazdowy. Liczymy na to, że nie będziecie obojętni wobec tej akcji i każdy przygotuje jakieś drobne.

KUPUJ ZINA - WSPIERAJ WYJAZDY
Przed meczem i w przerwie spotkania będzie można nabyć zin "Stadion" w cenie 2 zł. Wszystkie pieniądze ze sprzedaży trafią na fundusz wyjazdowy!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Warta Poznań, kibice, Olsztyn, stadion Stomilu


Komentarze

 1. 18.08.12 10:42 Nagorkowiec

  ŁUK OTWARTY OD MECZU Z BOGDANEM K.

 2. 17.08.12 22:48 Adiii

  Powinien byc otwarty

 3. 17.08.12 22:43 knicks

  "FANATYCY IDĄ W BARWACH NA SEKTOR 1"

 4. 17.08.12 22:11 Pawelloo2399

  będzie już łuk otwarty ?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!