Artykuł

Kamil Kiereś, fot. Emil Marecki

Kamil Kiereś, fot. Emil Marecki

Kiereś: Drużyna musi być silna mentalnie na I ligę

06.02.18 20:12   kyn   1  

Stomil Olsztyn wygrał 4:0 z Bytovią Bytów. Po powrocie ze sparingu o komentarz poprosiliśmy trenera olsztyńskiego zespołu Kamila Kieresia. Trener powiedział nam także, co się dzieje z zawodnikami, którzy we wtorkowym spotkaniu nie zagrali.

- To nie był dla nas kolejny wygrany sparing, a kolejny dzień pracy w okresie przygotowawczym. Jeszcze tak nie do końca zeszliśmy z obciążeń. Objętościowo tak dużo ciężkich treningów już nie ma, ale one nadal się pojawiają. Budujemy kręgosłup sportowy zespołu, budujemy z tego co w szatni zastałem. Na razie w małej liczbie dochodzą zawodnicy, ale przede wszystkim ćwiczymy taki szkielet mentalny i moralny w zespole. To jest nam potrzebne na sezon i tak na to patrzymy. Wyniki odkładamy na bok, bo musimy być mocno przygotowani mentalnie do tej ligi.

- Samu de los Reyes nie zagrał w sparingu. Jak już wcześniej mówiłem, to zawodnik z ciekawym CV, ale nie grał w ostatnim czasie. Rzuciliśmy go w taki ciężki trening i mam nadzieję, że już w następnym sparingu to on zagra. Potrzebujemy dwóch obrońców na lewą stronę. W dużym stopniu testujemy Remigiusza Szywacza, ale trwają rozmowy na temat wypożyczenia zawodnika z GKS-u Tychy. Nie mam jeszcze informacji z dzisiaj (wtorek wieczór - red.), ale rozmowy posuwały się cały czas do przodu. Dani Ramirez pracuje z fizjoterapeutą, czekamy na wyniki badań, ale jesteśmy pełni optymizmu. W środę będziemy wiedzieli, kiedy do treningów będzie mógł wrócić Paweł Abbott.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Kamil Kiereś, Bytovia Bytów


Komentarze

  1. 07.02.18 07:24 krzyżak

    Ale po co ten Abbot? Ani kondycji ani honoru. Niech nie zabiera miejsca innym oraz nie wyciąga kasy z naszego i tak szczupłego konta.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!