90+3' Koniec meczu.
90' Trzy minuty dłużej potrwa dzisiaj mecz.
85' Żwir na spalonym.
84' Wieje nudą na boisku...
80' Lech wrzuca w pole karne, ale nie ma komu wykończyć akcji.

Artykuł

Herb Łódzkiego Klubu Sportowego, fot. 90minut.pl

Herb Łódzkiego Klubu Sportowego, fot. 90minut.pl

Kłopoty kadrowe ŁKS-u

14.03.13 17:03   mmks   1  

Kłopoty nie opuszczają Łódzkiego Klubu Sportowego. Przed sobotnim meczem w Olsztynie siedmiu piłkarzy jest kontuzjowanych i nie trenuje wspólnie z drużyną - informuje "Sport.pl".

W tym gronie są Adrian Jurkowski, Piotr Gląba, Piotr Wieczorek, Artur Golański, Przemysław Kita, Konrad Kaczmarek oraz Marcel Kotwica, ten ostatni to czołowy piłkarz łodzian i brak jego w składzie będzie poważnym osłabieniem.

Trener Piotr Zajączkowski nie załamuje jednak rąk i liczy, że większość z nieobecnych będzie gotowa do gry.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Łódzki Klub Sportowy, I liga


Komentarze

  1. 14.03.13 20:26 FC Szczytno

    to jest tylko sciema nielekcewazymy LKSu i gramy na kurwie o 3 punkty bez zadnej litosci twarda walka kosci maja trzeszczec

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!