Relacja z meczu MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Kluczbrok
Sportowa 7, 46-200 Kluczbork
MKS Kluczbork 3:0 Stomil Olsztyn
2:0
20' (k) Rafał Niziołek
43' Kamil Nitkiewicz
65' (s) Rafał Remisz
Piotr Klepczarek ż
Bramki MKS Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 17. Łukasz Ganowicz, 18. Radosław Kursa, 20. Kamil Nitkiewicz - 6. Michał Szewczyk (87, 21. Kamil Kuczak), 5. Rafał Niziołek, 25. Piotr Kasperkiewicz, 10. Tomasz Swędrowski (61, 77. Sebastian Deja), 27. Piotr Madejski - 19. Maciej Kowalczyk (81, 8. Piotr Giel).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 3. Rafał Remisz, 4. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki (71, 77. Paweł Łukasik), 22. Tsubasa Nishi, 21. Łukasz Jegliński (69, 8. Piotr Głowacki), 11. Karol Żwir, 12. Michał Trzeciakiewicz (46, 5. Grzegorz Lech) - 88. Rafał Kujawa.
Szczegóły sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).
widzów: 1200.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 07:22:24

98' Trwa właśnie "męska rozmowa" kibiców z piłkarzami pod sektorem gości. 1
95' Koniec meczu.
95' Jeszcze na koniec sytuacja sam na sam ze Skibą, który zdołał wybić na rzut rożny. 337
91' 4 minuty potrwa jeszcze to spotkanie
86' Lech uderza z pola karnego, ponad poprzeczką. 1
84' A rzut rożny wykonany jak wszystkie pozostałe. Zagrożenia zero. 1
83' Łukasik z woleja, bramkarz wybija na rzut rożny. 1
82' Rzut wolny z 20 metrów, Głowacki bezpośrednio na bramkę, piłka nad poprzeczką. 1
79' Rzut rożny dla Stomilu 1
78' Żółtą kartką ukarany Piotr Klepczarek 1
74' Boisko opuszcza Łukasz Suchocki, w jego miejsce Paweł Łukasik 1
71' Żółtą kartką ukarany Jarosław Ratajczak 1
71' Głowacki z główki, z linii bramkowej wybija obrońca. 1
69' Boisko opuszcza Jegliński, w jego miejsce Piotr Głowacki. 1
69' Nishi strzela z 7 metrów, ale tylko rzut rożny po tej akcji. 1
65' Trzecia bramka dla gospodarzy po kontrataku. Rafał Niziołek. 337
64' Rzut rożny dla gospodarzy 337
63' Nishi w pole karne, tym razem dla odmiany Kujawa fauluje bramkarza 1
62' Tym razem Łukasz Suchocki w pole karne, do nikogo. 1
59' Wyraźna przewaga Stomilu w drugiej połowie, ale pomysłu na strzelenie gola jak nie było tak nie ma. 1
55' Lech z dystansu minimalnie nad poprzeczką. 1
51' Rzut wolny dla Stomilu po faulu na Kujawie, dośrodkowanie w pole karne do nikogo. 1
46' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie Lecha, jednak zagrożenia żadnego. 1
46' Boisko opuszcza Michał Trzeciakiewicz, w jego miejsce Grzegorz Lech 1
46' Rozpoczynamy drugą połowę.
45+1' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Rzut rożny dla Stomilu 1
45' Jedna minuta doliczona.
45' Żółtą kartką ukarany Kamil Nitkiewicz 337
44' 2:0. Zaskoczony Skiba strzałem sprzed pola karnego, wcześniej piłka odbita od muru olsztyńskich obrońców. 337
43' Żółtą kartką ukarany Rafał Remisz za faul przed polem karnym. 1
43' Kujawa z 16 metrów strzela nożycami, ale wcześniej faulował zawodnika gospodarzy. 1
38' Żółtą kartką ukarany Łukasz Jegliński. To czwarta kartka, w związku z czym nie zagra pomocnik Stomilu w kolejnym spotkaniu. 1
38' Od straty bramki optyczna przewaga Stomilu, jednak poza stałymi fragmentami gry nic z tej przewagi nie wynika. 1
35' Nie zdołał Trzeciakiewicz przejąć piłki po dośrodkowaniu. 1
34' Rzut rożny dla Stomilu 1
33' Dośrodkowanie w pole karne, ale nikt nie zamykał... 1
32' Rzut wolny, tym razem z lewej strony pola karnego. 1
30' Strzał Suchockiego wysoko ponad poprzeczką. 1
28' Łukasz Ganowicz ukarany żółtą kartką. Faulowany na 30 metrze Jegliński 337
26' Na spalonym Trzeciakiewicz po podaniu Jeglińskiego... 1
20' Przegrywamy 1:0. Rafał Niziołek 337
20' Rzut karny dla gospodarzy! Ttrzeba przyznać, że mocno kontrowersyjna decyzja sędziego. 337
19' Rzut rożny dla MKS Kluczbork 337
16' Rzut rożny dla Stomilu 1
15' W odpowiedzi dobra akcja gospodarzy, Skiba jednak pewnie łapie piłke. 337
14' Po dośrodkowaniu Żwira wybijają obrońcy. Nic z tego. 1
13' Rzut wolny z okolic prawego narożnika pola karnego dla Stomilu. 1
13' Wrzutka Trzeciakiewicza, niestety nie doskakuje do piłki Kujawa. Próbował jeszcze Jegliński z daleka, ale strzał zablokowany. 337
12' Tomasz Swędrowski z 25 metrów, łapie bez problemów Skiba. 337
10' Bez zagrożenia pod naszą bramką.
10' Rzut rożny dla MKS.
10' Początek dla gospodarzy, przeważają na boisku, Stomil nastawia się na uważną obronę.
8' Trzeciakiewicz z głowki mocno, ale niecelnie. 1
7' Rzut rożny dla Stomilu 1
6' Druga akcja MKS, nikt nie zamknął akcji w polu karnym. Nasza piłka. 337
4' Pierwszy atak gospodarzy lewą stroną boisk, Skiba pewnie wyłapuje piłkę. 337
1' Rozpoczynamy spotkanie!
Na ławce dzisiaj Leszczyński, Biedrzycki, Wełna, Bartkowski, Głowacki, Lech i Łukasik 1
MKS Kluczbork: 1. Oskar Pogorzelec - 11. Adam Orłowicz, 18. Radosław Kursa, 17. Łukasz Ganowicz, 27. Piotr Madejski - 6. Michał Szewczyk, 10. Tomasz Swędrowski, 25. Piotr Kasperkiewicz, 5. Rafał Niziołek, 20. Kamil Nitkiewicz - 19. Maciej Kowalczyk
Znamy już składy na dzisiejsze spotkanie, Stomil zacznie w zestawieniu: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 20. Piotr Klepczarek, 4. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 21. Łukasz Jegliński, 20. Tsubasa Nishi, 9. Łukasz Suchocki, 12. Michał Trzeciakiewicz, 11. Karol Żwir 88. Rafał Kujawa 1