Relacja z meczu MKS Kluczbork - Stomil Olsztyn

I liga 2016/2017 Koniec Kluczbork
Sportowa 7, 46-200 Kluczbork
MKS Kluczbork 1:2 Stomil Olsztyn
1:1
21' (k) Rafał Niziołek Bramki Tsubasa Nishi 27'
Jarosław Ratajczak 52'
ż Jakub Skoczylas
ż Mohamed Essam
ż Paweł Kubiak
kartki Jarosław Ratajczak ż
Bramki MKS Kluczbork: 1. Grzegorz Wnuk - 11. Adam Orłowicz, 3. Paweł Gierak, 31. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz - 14. Miłosz Michalewski (46, 39. Paweł Kubiak), 77. Sebastian Deja, 16. Jakub Skoczylas (70, 23. Michał Kojder), 5. Rafał Niziołek, 8. Dominik Kościelniak (70, 97. Piotr Kwaśniewski) - 7. Mohamed Essam.
Stomil Olsztyn: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 97. Wiktor Biedrzycki (46, 16. Jakub Piotrowski), 21. Łukasz Jegliński (87, 7. Paweł Głowacki), 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 10. Krzysztof Szewczyk (83, 11. Karol Żwir).
Szczegóły sędziował: Kornel Paszkiewicz (Kąty Wrocławskie).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 19:57:18

93' Koniec meczu.
91' 2 minuty do końca...
87' Boisko opuszcza Łukasz Jegliński, w jego miejsce Paweł Głowacki 1
83' Boisko opuszcza Krzysztof Szewczyk, w jego miejsce Karol Żwir 1
80' Rzut wolny z lewej strony boiska, Grzegorz Lech dośrodkowuje w pole karne. Łapie piłkę Grzegorz Wnuk 1
76' Rzut wolny na 18. metrze dla gospodarzy, ale strzał Brodzińskiego niecelny. 337
70' Żółtą kartką ukarany Jarosław Ratajczak 1
52' 2:1! Jarosław Ratajczak! 1
48' Zmiana także u gospodarzy, na boisku Paweł Kubiak za Miłosza Michalewskiego 337
48' Jedna zmiana w Stomilu w przerwie, boisko opuścił Wiktor Biedrzycki, w jego miejsce Jakub Piotrowski 1
43' Tsubasa Nishi bliski strzelenia drugiej bramki, jednak z bliskiej odległości trafia... w słupek. 1
34' Ożywiony Stomil od utraty bramki, szybsze akcje i po takim właśnie ataku pomocnik gospodarzy zmuszony do faulu na wychodzącym na czystą pozycję Krzysztofie Szewczyku
33' Żółtą kartką ukarany jakub Skoczylas 337
27' Mamy wyrównanie! Tsubasa Nishi wykorzystuje odważne wejście w pole karne i podanie Patryka Kuna! 1
21' 1:0 po rzucie karnym, bramkę zgobywa Rafał Niziołek 337
21' Rzut karny dla gospodarzy... 337
16' Senne spotkanie w Kluczborku, mało okazji po obu stronach i wolne tempo gry.
1' Gramy!
Kluczbork: 1. Grzegorz Wnuk - 11. Adam Orłowicz, 3. Paweł Gierak, 31. Bartosz Brodziński, 20. Kamil Nitkiewicz - 8. Dominik Kościelniak, 14. Miłosz Michalewski, 77. Sebastian Deja, 5. Rafał Niziołek, 16. jakub Skoczylas - 7. Mohamed Essam 337
Skład Stomilu na dzisiejsze spotkanie: 13. Michał Leszczyński - 3. Marcel Ziemann, 6. Piotr Klepczarek, 31. Tomasz Wełnicki, 4. Jarosław Ratajczak - 23. Patryk Kun, 97. Wiktor Biedrzycki, 21. Łukasz Jegliński, 5. Grzegorz Lech, 14. Tsubasa Nishi - 10. Krzysztof Szewczyk 1