Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Knothe: Dziękuje młodym piłkarzom za pomoc w odśnieżaniu boiska

02.12.17 17:18   em   1  

Na naszą redakcyjną skrzynkę prezes Akademii Sportu Stomil Olsztyn Robert Knothe nadesłał podziękowania dla młodych piłkarzy, którzy w czwartek odśnieżali boisko.

W imieniu Fundacja Akademia Sportu Stomil Olsztyn oraz Stomil Olsztyn SA jak i wszystkich kibiców z tego miejsca chciałem serdecznie podziękować grupie chłopców trenujących na co dzień w Akademii Sportu Stomil Olsztyn reprezentujących Juniora Młodszego rocznik 2002 za pomoc w odśnieżaniu boiska przed meczem z Wigrami.

Jako Prezes jestem dumny z Waszej postawy i zaangażowania podczas odśnieżania. Wspólnie pokazaliśmy charakter i determinację. Mecz został odwołany, ale Wasza praca zauważona.

Pozostaje jedynie niesmak, wiedząc że staliście gotowi do odśnieżania od godziny 17:00, a nie wydano dla Was sprzętu czekając do ostatniej chwili co okazało się zgubne dla wszystkich. Mecz został odwołany co grozi walkowerem, kibice po raz drugi wracali do domu w złych nastrojach.

Pozostaje mieć nadzieje, że z zaistniałej sytuacji zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski, chroniąc nas wszystkich kibiców, mieszkańców oraz władze miasta przed kolejnym wstydem i pośmiewiskiem.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Robert Knothe

Tagi: Stomil Olsztyn, Robert Knothe


Komentarze

  1. 02.12.17 18:50 Owsian

    Brawo Prezes!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.