94' I koniec! 2:2 w Katowicach!
93' Goncerz nad poprzeczką, ale na szczęście piłkarz GKS-u Katowice i tak był na pozycji spalonej.
91' Trzy minuty doliczone.
90' Po rozegraniu z rzutu rożnego próbował z piątego metra głową zaskoczyć Piotra Skibę Tomasz Wisio, ale na nasze szczęście obok słupka. 89
90' Alan Czerwiński dośrodkował z rzutu wolnego do Andrei Prokicia, ale zagranie tego drugoego główką zablokowane przez Wojciecha Dziemidowicza na rzut rożny. 89

Artykuł

Grzegorz Lech strzelił bramkę w ostatnim meczu ligowym, fot. Paweł Piekutowski

Grzegorz Lech strzelił bramkę w ostatnim meczu ligowym, fot. Paweł Piekutowski

Kolejne ciężkie spotkanie. Stomil gra w Katowicach

09.03.17 09:19   em   3  

Piłkarze Stomilu w czwartek rano wyjechali do Katowic. Zanim dojadą, odbędą jeszcze trening w Warszawie, a w piątek wieczorem zagrają ligowe spotkanie z GKS-em.

GKS Katowice ma ambicje awansować w tym sezonie do Ekstraklasy, zespół obecnie zajmuje drugą pozycję z dorobkiem 36 punktów. Olsztyński Stomil, który inne cele, także liczy w tym spotkaniu na zdobycie kolejnych punktów, które przybliżą zespół do utrzymania w I lidze.

- Nie będzie to proste zadanie, bo jedziemy do bardzo mocnego zespołu, który w pierwszym meczu w Chojnicach grał na poziomie ponad pierwszoligowym. My fizycznie i piłkarsko także mocno wyglądamy, więc będzie to bardzo ciekawe spotkanie. Chcemy grać o całą pulę, bo jesteśmy w takiej sytuacje, bo każde spotkanie musi przybliżać nas do zrealizowania celu jakim jest otrzymanie w tej lidze - mówi trener Stomilu Olsztyn Adam Łopatko.

Olsztyński szkoleniowiec będzie musiał dokonać zmian w porównaniu z ostatnim spotkaniem. W Sosnowcu czwartą żółtą kartę zobaczył podstawowy zawodnik "Dumy Warmii" Jarosław Ratajczak

- Mamy w kadrze zawodników, którzy spokojnie mogą go zastąpić. Do dyspozycji mam Pawła Wojowskiego, a na lewej obronie może zagrać także Wojciech Dziemidowicz - mówi Łopatko.

Do zdrowia powrócili już Arkadiusz Czarnecki oraz Marcel Ziemann. Tego drugiego w Sosnowcu godnie zastąpił Dziemidowicz i wątpliwe jest, żeby po dobrym meczu wyleciał z podstawowego składu. Dlatego niewykluczone jest to, że na prawej stronie zobaczymy Ziemanna, a na lewej Dziemidowicza.

Początek meczu o godz. 20:45.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Katowice, Adam Łopatko, I liga, Katowice


Komentarze

  1. 10.03.17 21:46 jacekoks

    Ludzie oglądacie to i nie grzmicie?!!!! 10 rzutów rożnych dla gieksy, straty na swojej połowie, wszyscy rywale o tempo szybsi, to wygląda tak że aż mi wstyd za was piłkarze. No chyba że to jest to co mieliście ustalone przed meczem przez trenera( tak mowił do kamery) to w taktykę nie będę wnikał. Jutro na kolanach do Częstochowy że przegrywacie tylko 0:1 do przerwy. Obudźcie się, zmiany trenerze!!!

  2. 10.03.17 20:01 stomil 14/88

    Zamiast Kujawy od początku powinien zagrać Zachor

  3. 09.03.17 15:39 Tiger

    Moli pojechał z drużyną?

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!