94' Koniec meczu. Kolejny punkt wraca z wyjazdu z piłkarzami Stomilu.
57' Czerwona kartka dla Jarosława Ratajczaka po faulu na Łobodzińskim 1
51' GOOOL! 2:2! IGOR BIEDRZYCKI! 1
48' GOOOOL! PAWEŁ WOJOWSKI! 1
46' Gramy! 1

Legnica

Kolejny wyjazdowy remis Stomilu

09.04.17 18:52   zic   12

W meczu 25. kolejki Nice I ligi Stomil Olsztyn zremisował 2:2 w Legnicy z miejscową Miedzią, przegrywając po pierwszej połowie 0:2. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Paweł Wojowski i Igor Biedrzycki.

Od mocnego uderzenia mecz rozpoczęli gospodarze i już po ośmiu minutach prowadzili 2:0. W 3. minucie po złym wybiciu piłki przez Piotra Skibę, do bramki piłkę skierował Grzegorz Bartczak. Pięć minut później z rzutu wolnego bramkę zdobył Petteri Forsell.

Mocne uderzenie miał też Stomil, jednak w drugiej połowie. Chwilę po rozpoczęciu drugiej części gry, w przeciągu trzech minut Olsztynianie doprowadzili do wyrównania po bramkach Pawła Wojowskiego i Igora Biedrzyckiego. Kiedy wydawało się, że będący "w gazie" Stomil przechyli szalę na swoją korzyść, czerwoną kartkę po faulu na Wojciechu Łobodzińskim otrzymał Jarosław Ratajczak i ostatnie ponad pół godziny goście zmuszeni byli grać bez jednego zawodnika. Co trzeba podkreślić, ze strony Stomilu nie była to "obrona Częstochowy", ale otwarta i mądra gra, która mogła nawet dać w tym meczu zwycięstwo.

Kolejny mecz Stomil rozegra w Wielką Sobotę w samo południe ze Stalą Mielec.

http://www.olsztyn.com.pl/artykul,co-z-budowa-hali-urania-i-stadionu-stomilu,22953.html "W grudniu ubiegłego roku prezydent zapewniał, że zlecona została analiza, która ma pokazać możliwości pozyskania środków na przebudowę stadionu. Jaki jest wynik tej analizy? Czy miasto ma pomysł na finansowanie przebudowy stadionu? - Zapoznajemy się z przygotowaną dla nas dokumentacją dotyczącą możliwych form i źródeł finansowania. Po przeanalizowaniu propozycji podejmiemy decyzję, co do możliwej ścieżki. Trzeba pamiętać, że to o tyle trudne zadanie, że nie ma w tej chwili możliwości pozyskania na tego typu inwestycję dofinansowania ani unijnego ani rządowego. Stąd musimy bardzo precyzyjnie wybrać formułę, w jakiej obiekt ma powstać – dodaje Patryk Pulikowski."

3. 10.04.17 12:53 F.R.T.

BRAWO !! NIE POKONANY NASZ STOMIL OLSZTYN KOCHANY !!

4. 10.04.17 09:17 mariusz 1981

W 1 lidze tak efektownie Stomil jeszcze nie grał jak gra za pana trenera Łopatki mecze naprawde fajnie się ogląda za poprzednich szkoleniowców nawet niektórych wygranych nie dało się oglądać a tu proszę emocje bramki oby więcej wygranych

5. 09.04.17 21:42 Wielki Stomil

szacunek za ten wynik. Szkoda ze po raz kolejny brakuje kropki nad i zawsze cos nam przeszkadza zeby zgarnac te 3 pkt z wyjazdu

6. 09.04.17 20:39 Darek

Kiedyś (szczerze) 2-0 do przerwy świadczyło by o tym, że przegramy. Dzisiaj jak zobaczyłem, że jest 2:0 (po pierwszej połowie) wiedziałem, że będzie dobrze! I jest. |Drużyna ma charakter, drużyna gra fajną piłkę, szkoda tylko że źle wchodzimy w większość meczów. Forza Stomil - czekamy na lepsze wieści z klubu.

7. 09.04.17 20:35 barakuda

moze zaczynajmy mecz epd 1-0 w plecy i od razu grajmy druga połowe.zaoszczędzicie nerwów kibicom.brawa za ten punkt w takich okolicznosciach.ale za pierwsza połowe to zjeba Wam sie nalezy!

8. 09.04.17 20:17 chodi

Brawo Panowie, jak dla mnie Stomil ma największe jaja w tej lidze, to już kolejny mecz 2:0 w plecy a oni wychodzą na drugą połowę i odrabiaja straty. Myślę że gdyby nie te -3pkt i głupie końcówki typu Sosnowiec to ta ekipa byłaby głównym pretendentem do awansu do ekstraklasy. Tylko STOMIL OLSZTYN!

9. 09.04.17 19:52 maniek86

Brawo!!!! Super wynik!!! Oby tak dalej! Brawo za walkę. W sobotę walka o 3 pkt. Będzie ciężko!!

10. 09.04.17 19:27 SzEFoo

Cenny remis, chociaż można się było pokusić o trzy punkty ( w sumie jak w każdym meczu wyjazdowym w tej rundzie). Brawo za walkę do końca i za tydzień mecz o 6 pkt. Jeśli nie damy plamy i wygramy ze Stalą to z utrzymaniem nie powinno być problemów.

11. 09.04.17 19:11 Piekarz/OKS

Brawo za walkę! Ze Stalą koncentracja od pierwszych minut i zwycięstwo bez straty bramy! SPW!

12. 09.04.17 19:00 PatrasOKS

Brawo panowie! Szkoda słabej 1 połowki,gdyby nie czerwo 3 punkty były by dla Nas.Ze Stala tylko zwyciestwo