129' Marcin Kacela - GOL, 4:2. Awans Warty!
128' Piotr Głowacki - PUDŁO!, 3:2.
127' Adrian Klepacz - PUDŁO!, 3:2.
126' Paweł Baranowski - PUDŁO!, 3:2.
125' Łukasz Mitek - GOL, 3:2.

Artykuł

Tomasz Asensky, fot. Paweł Piekutowski

Tomasz Asensky, fot. Paweł Piekutowski

Komentarze trenerów po meczu Warta Sieradz - Stomil

15.07.17 21:17   kru   4  

Zebraliśmy komentarze po meczu rundy wstępnej Pucharu Polski Warta Sieradz - Stomil Olsztyn. Olsztyński zespół odpadł po serii rzutów karnych.

Tomasz Asensky, trener Stomilu:
- Nie chcę powtarzać znanych sloganów, że puchary rządzą się swoimi prawami, ale to jest dla nas wskazówka, że nie jesteśmy jeszcze gotowi ani taktycznie, ani motorycznie. Ciężki obóz jest za nami. Niestety, ale personalnie ten zespół również trzeba będzie wzmocnić, bowiem pokazuje, że w ataku pozycyjnym stwarzamy sobie sytuacje, ale nie potrafimy ich kończyć, następnie w defensywie też popełniamy błędy. Myślę, że brakuje nam jeszcze dużo i odpadamy z Pucharu Polski. Przeciwnik gra w niższej lidze i tym samym zmuszał nas do ataku pozycyjnego. I było to trochę przysłowiowym biciem głową w mur. Niestety, powiem szczerze, zabrakło dokładności. Staranności w grze, kiedy to decyduje przyjęcie o kolejnym możliwym zagraniu i stworzeniu sytuacji. Usprawiedliwienia można szukać jedynie w ciężkim zgrupowaniu, ale starałem się tak przygotować zespół, aby starczyło na Sieradz. Niestety, przegrywamy i żegnamy się z Pucharem Polski. Nasza przygoda trwała bardzo krótko. Skupimy się teraz na dalszych przygotowaniach do ligi.

Łukasz Markiewicz, trener Warty:
- Wszyscy zawodnicy zasłużyli na bardzo duże słowa uznania. Wykonali wszystko to, co zakładaliśmy sobie w szatni. Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie pod względem taktycznym. Musimy także pamiętać, że jesteśmy w okresie przygotowawczym i pracujemy nad przygotowaniem się do ligi. Cieszy nas jednak zwycięstwo ze Stomilem.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Tomasz Asensky, Łukasz Markiewicz, Warta Sieradz, Puchar Polski, komentarze, wypowiedź


Komentarze

 1. 16.07.17 07:41 Bunny

  kazdy jest w trakcie przygotowan, wiec to jest pierdolenie na miare Olsztyna, rozpierdalaja ten klub... pierwszy dzien z odliczania do dnia ostatniego za nami...

 2. 15.07.17 21:57 barakuda

  Troche slabe tlumaczenie tym bardzuej ze trener Warty tez nawija ze oni tez w trakcue przygotowan

 3. 15.07.17 21:51 Owsian

  Z tych grajków to i Nawalka nic by nie wycisnął.

 4. 15.07.17 21:39 edward acki

  Zabrakło trenera z znajomością piłki nożnej z praktyki odpowiednich transferow i prezesa który realnie zna rynek transferowy jedynie propaganda po wygranym spA ringu i marzenie ze może będzie normalnie

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!