94' Koniec meczu! Zwycięstwo 4:2! 1
88' Gol dla Odry 87
86' Dani Ramirez myli się w akcji sam na sam. 1
83' Karankiewicz wchodzi za Siemaszkę. 1
68' Tomasz Zając wchodzi za Tanczyka. 1

Artykuł

Kamil Kiereś, fot. Emil Marecki

Kamil Kiereś, fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Odra Opole - Stomil

09.05.18 23:29   em, źródło: odraopole.pl   1  

Stomil Olsztyn wygrał 4:2 w Opolu z Odrą. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Kamil Kiereś, trener Stomilu:
– To było dla nas bardzo ważne spotkanie. Kolejne jak o życie, o utrzymanie. Te trzy punkty są dla nas bardzo cenne. Moim zdaniem zagraliśmy bardzo dobre zawody. Mieliśmy swój plan na ten mecz. Założeniem było grać bardziej z kontry, ale też nie tak, by nie było nas w posiadaniu piłki, w akcjach ofensywnych. Od początku spotkanie było z obu stron dynamiczne, Odra stwarzała sytuacje, my mieliśmy swoje po składnych akcjach, po wyprowadzonych kontrach, ale też momentach ataku pozycyjnego. Pierwsza połowa – dla nas. Odra tworzyła okazje, oddawała strzały, ale my byliśmy skuteczni. Założyliśmy sobie, by do przerwy zdobyć bramkę i to spełniliśmy. W przerwie powtarzaliśmy, by za bardzo się nie cofnąć, nie oddać inicjatywy. Mieliśmy wyjść, strzelić trzeciego gola i fajnie się ułożyło, bo dokonaliśmy tego z kontry. Końcówka spotkania nie była już może optymistyczna, zgubiliśmy organizację gry, wkradło się trochę bałaganu, straciliśmy dwie bramki, ale spokojnie. Gramy co trzy dni, mieliśmy jak najwięcej biegać, nie odpuszczać i tak było przez jakieś 70 procent meczu. To sporo nas kosztowało, ale jest nagroda w postaci 4 goli i 3 punktów. Za trzy dni czeka nas kolejne spotkanie o życie. Będziemy walczyć.

Piotr Plewnia, trener Odry:
– Gratulacje dla trenera Stomilu za niepodlegające dyskusji zwycięstwo. Dużo minusów, kilka plusów… Koncentrowanie się na tym meczu nie ma już sensu. Wygrana przeciwnika mogła być jeszcze wyższa, ale i my mogliśmy pokusić się o zdobycie większej liczby bramek. Przegraliśmy. Wnioski są takie, że jedziemy w sobotę na Podbeskidzie i musimy już skoncentrować się na tym meczu. Powiedziałem w szatni, że nie chcę widzieć ani jednego zawodnika, który wkłada głowę w kolana. W życiu raz jest się na górze, raz na dole. My dziś jesteśmy na dole, ale wiemy jedno: musimy jak najszybciej się podnieść. Stomil dziś przewyższał nas w tych aspektach, w których jest dobry. Strzelił cztery gole, mógł więcej. My już w czwartek musimy się spotkać i zrobić wszystko, by zapunktować na Podbeskidziu.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, Kamil Kiereś, Piotr Plewnia, konferencja prasowa, I liga


Komentarze

  1. 09.05.18 23:40 roberto

    i o to chodzi zeby strzelac gole a nie ten minimalizm strzelic jednego i sie moze uda

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!