Artykuł

Tpmasz Asensky. Fot. stomil.olsztyn.pl

Tpmasz Asensky. Fot. stomil.olsztyn.pl

Konferencja prasowa po meczu Puszcza Niepołomice - Stomil

23.09.17 18:51   kyn   2  

Stomil przegrał kolejne spotkanie na wyjeździe, 1:3 z Puszczą Niepołomice. Przedstawiamy zapis pomeczowej konferencji prasowej.

Tomasz Asensky, trener Stomilu:
- Zacznę od gratulacji dla trenera Puszczy, który solidnie wykonał swoją pracę przede wszystkim w przerwie meczu i pokazał nam, że jeszcze nie wyleczyliśmy się z naszych bolączek. Mecze wyjazdowe są naszym elementem, który jest katastrofalny. Przed meczem zdawaliśmy sobie sprawę, że kiedyś fatalna seria musi się skończyć. Niestety, w dalszym ciągu w meczu wyjazdowym nie możemy zdobyć punktów. Uważam jednak, że postępowaliśmy w pierwszej części gry zgodnie z planem. Gdybyśmy zdobyli bramkę na 2:0 to z całą pewnością postawilibyśmy przeciwnika w trudniejszej sytuacji. Wiedzieliśmy, że na drugą część spotkania zespół Puszczy wyjdzie zdeterminowany i kluczem było przytrzymać napór przez 10-15 minut, a następnie szukać kolejnych sytuacji. Pomimo tego, że dysponujemy dość wysokim zespołem to, niestety, ale tracimy bramki po stałych fragmentach gry, na które uczulałem swoich piłkarzy. Nad tym ubolewam i na pewno będę musiał rozliczyć winnych, którzy zaniedbali swoje obowiązki, bowiem przegrali swoje pojedynki. Piłka była przebijana bezkarnie głową w polu karnym, zgubiliśmy krycie i to właśnie to było kluczowe. Trzecia bramka była konsekwencją bardziej otwartej gry i zespół Puszczy mógł pozwolić sobie na wiele więcej i dlatego tak to się skończyło, a nie inaczej. Niestety, nie zdobywamy bramek, które dają nam punkty.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy:
- Myślę, że wszystko to, co działo się dzisiaj na boisku miało swoją dramaturgię. Bardzo się cieszę, że na drugą połowę drużyna zareagowała pozytywnie. Chciałbym zawsze mieć właśnie taki zespół, jak dziś w drugiej połowie, realizujący założenia taktyczne, grający konsekwentnie. Wiedzieliśmy, że spotkanie ze Stomilem będzie trudne, bowiem choćby ostatni wynik z Miedzią Legnica pokazał, że Olsztyn jest zorganizowany i tak było również dziś. W pierwszej połowie praktycznie nie stworzyliśmy sytuacji, natomiast popełniliśmy kuriozalny błąd, który nie powinien się zdarzyć. Gratuluję chłopakom postawy w drugiej połowie.

Tagi: Stomil Olsztyn, Puszcza Niepołomice, Tomasz Asensky, Tomasz Tułacz, konferencja prasowa, I liga


Komentarze

  1. 23.09.17 21:40 Piekarz/OKS

    Panie Trenerze... sprzed komputera, każdy kibic jest mądry, tak więc pozwolę sobie sobie na krótki komentarz... za te 3 główki Sołowiej na ławę, Baran może coś tam fartem wrzuci do siatki w kolejnym meczu, po stałym fragmencie gry. Myśle, że warto dać szansę młodemu Mosakowskiemu...

  2. 23.09.17 19:14 barakuda

    Gdyby babcia miala drucik to by byla radiem qrwa jego mac.z buta wracac

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!