Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Chrobry Głogów

18.04.19 22:41   em   4  

Stomil Olsztyn przegrał przed własną publicznością 0:2 z Chrobrym Głogów. Po meczu na konferencji prasowej wypowiedzieli się trenerzy obydwu drużyn.

Grzegorz Niciński, trener Chrobrego:
- Te mecze są bardzo trudne. Jechaliśmy do drużyny, która jeszcze nie przegrała. Trzeba jednak pogratulować mojej, że pokazała charakter i wygrała 2:0. Jesteśmy zadowoleni, ale już musimy myśleć o tym, co nas czeka, a czeka bój z Garbarnią. Dziś włożyliśmy w ten mecz mnóstwo zdrowia. Był wyrównany, każdy miał swoje szanse, ale to my zadaliśmy te dwa ciosy i wygraną dowieźliśmy. Zespół pokazał, że potraf w trudnych momentach się skonsolidować. Było widać, że jeden walczył za drugiego, a to napawa optymizmem przed meczami walki, które nas czekają. Walka o utrzymanie będzie bardzo trudna.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Gratuluję zwycięstwa. To świąteczny czas i chcieliśmy wygrać. Do przerwy graliśmy nieźle, mieliśmy swoje sytuacje, choć może zbyt szybko chcieliśmy strzelić bramkę i w pewnych momentach te ataki się łamały. Po przerwie zbyt łatwo straciliśmy dwie bramki. To będzie dla nas trudny czas, ale jeszcze nikt z tej ligi nie spadł. Nadal walczymy. Życzę wszystkim zdrowych, wesołych, pogodnych, rodzinnych świąt. Dziękuję kibicom, że licznie przybyli na stadion i do końca nas dopingowali.

 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Piotr Zajączkowski, Chrobry Głogów, Grzegorz Niciński, konferencja prasowa, I liga


Komentarze

 1. 19.04.19 14:35 KIBICKA z zatorza

  wydaje mi się że trener za bardzo się trzyma tych samych graczy. Ma duzy wybór niech próbuje.Może młodzież lepiej zagra. Teraz trzeba grać Vabank .Nie ma na co czekać.

 2. 19.04.19 07:40 momo2525

  Tiger niestety ja zwylke z Katowicami będzie w plecy myśle że jakieś 4-0 ! Obym się mylił ! Chodi straszny z Ciebie optymista czas zacząć patrzeć realnie ! Ten trener niczego nie nauczył ! Zero schematów nie mamy czym zaskoczyć przeciwników ! Wszystko bardzo przewidywalne !

 3. 18.04.19 23:13 Tiger

  Trenerze czas już pomyśleć o jakichś zmianach w wyjściowym składzie a szatnią trochę wstrząsnąć. Święta świętami ale dla nas to będzie prawdziwe święto jak osiągniemy nasz cel a w środę mamy Katowice gdzie musimy zagrać na 110 % i wygrać!

 4. 18.04.19 23:10 chodi

  Panie Piotrze a ja życzę odwagi, żeby wejść do szatni i powiedzieć sobie kilka męskich słów przed następnym meczem.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!