95' Koniec meczu. 1
91' 4 minuty do końca
90' Boisko opuszcza Wołodymyr Tanczyk, w jego miejsce Wojciech Dziemidowicz 1
90' Żółtą kartką ukarany Grzegorz Bonin 1409
89' Boisko opuszcza Grzegorz Bonin, w jego miejsce Filip Karbowy 1409

Artykuł

Tomasz Asensky, fot. Łukasz Kozłowski

Tomasz Asensky, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Górnik Łęczna

02.09.17 23:06   kru   1  

Przedstawiamy zapis konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna. Olsztyński zespół wygrał to spotkanie 2:1 (0:1).

Tomasz Kafarski, trener Górnika:
- Wydaje mi się, że największy wpływ na wynik spotkania miał... pan sędzia, chociaż to nie on nam strzelił dwie bramki. Dziś widzieliśmy zespół Górnika Łęczna bardzo dobrze dysponowany do momentu kiedy arbiter główny spotkania odgwizdał przeciw nam niesłuszny rzut karny. Po straconej bramce drużyna się posypała. Gratuluję trenerowi zwycięstwa. Czasem trzeba mieć po prostu szczęście. Dziś sporo do tego szczęścia dołożył arbiter. Gratuluję Stomilowi zwycięstwa.

Tomasz Asensky, trener Stomilu:
- Przygotowując się do tego meczu zdawaliśmy sobie sprawę z jakim przeciwnikiem przyjdzie nam się mierzyć. Staraliśmy się znaleźć sposób na to, żeby kreować sobie sytuacje bramkowe. W pierwszej połowie nie było ich wiele. W przerwie meczu miałem pretensje do piłkarzy, że musimy zrobić zdecydowanie więcej, bowiem chyba nawet nie oddaliśmy strzału w światło bramki w pierwszej części spotkania, który mógłby zagrozić bramce rywali. Sposobem na sforsowanie obrony przeciwnika to było szybsze operowanie piłką. To jest taki sport, gdzie cierpliwość się opłaca. Szanujemy każdy punkt i stąpamy twardo po ziemi.

 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Górnik Łęczna, Konferencja prasowa, I liga, Tomasz Kafarski, Tomasz Asensky


Komentarze

  1. 03.09.17 01:23 Tiger

    Brawo za walkę, brawo za motywację drużyny w przerwie i oto nagle mamy 6 msce w tej lidzę, gratulację dla pana trenerze i dla zawodników, jesteśmy dumni! Forza Stomil!!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!