96' Koniec meczu. Przegrywamy z Miedzią 1:2.
93' Stomil próbuje jeszcze skonstruować jakąś akcję bramkową. Piłkarze Miedzi muszą odczuwać trudy tego spotkania, bo co chwilę padają na boisko.
90' 5 minut potrwa jeszcze to spotkanie
90' Skiba w parze ze słupkiem ratują Stomil przed utratą trzeciej bramki.
89' Bramka Miedzi zaczarowana, Kowal minimalnie niecelnie!

Artykuł

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Miedź

13.09.14 18:20   em   1  

Zapis konferencji prasowej po meczu Stomil Olsztyn - Miedź Legnica.

Wojciech Stawowy, trener Miedzi:
- Jadąc do Olsztyna zdawałem sobie sprawę, że czeka nas bardzo trudne spotkanie. Mam w pamięci jeszcze mecze za czasów Cracoii. Zawsze były to trudne spotkania. Dziś się to potwierdziło. Stomil jest drużyną bardzo dobrą, groźną i dobrze zorganizowaną. Miedź dziś zagrała bardzo dobry mecz, mogę powiedzieć, że najlepszy na wyjeździe w tym sezonie. Stomil w pierwszej połowie stworzył sobie więcej klarownych okazji. Liczy się jednak to, co w sieci. My dziś zdobyliśmy o tę jedną bramkę więcej i zasłużenie wygraliśmy to spotkanie. To, że ten mecz stał dziś na dobrym poziomie, jest zasługą w dużej mierze Miedzi Legnica. Piłkarze konsekwentnie realizowali plan taktyczny. Momentami graliśmy tu bardzo dobre zawody, na trudnym terenie.

Mirosław Jabłoński, trener Stomilu:
- Oglądaliśmy dziś bardzo dobry mecz w wykonaniu obydwu zespołów. Miedź miała przewagę w posiadaniu piłki, a my w stwarzaniu sytuacji podbramkowych. Było ich sporo. W żadnym meczu nie graliśmy jeszcze tak dobrze w ofensywie. I za to muszę pochwalić swój zespół. Natomiast za skuteczność należy się nam duży minus. Musimy nad tym popracować. Potrzebna jest nam zimna głowa, aby ostatnie podanie było tak wypieszczone, żeby przeciwnik nie miał szans wyjść z niego obronną ręką. Dziękuję zespołowi za walkę i grę do końca.  

Więcej informacji o meczu:

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, I liga, konferencja prasowa, Mirosław Jabłoński, Wojciech Stawowy, wypowiedź, komentarz


Komentarze

  1. 14.09.14 10:48 krzyżak

    Napastnik, napastnik i jeszcze raz napastnik. Taki z prawdziwego zdarzenia, który umie strzelać bramki i je strzela. I nie powinno byc obaw o spokojne utrzymanie.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!