92' Koniec meczu.
92' Mateusz Machaj i 1:5.
92' Rzut karny dla gości...
91' Dwie minuty potrwa to spotkanie.
90' Po dalekim dośrodkowaniu Michał Trzeciakiewicz nie dał rady doskoczyć do piłki. Zacznie Jakub Wrąbel

Artykuł

Tadeusz Pawłowski, fot. Emil Marecki

Tadeusz Pawłowski, fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Stomil Olsztyn - Śląsk Wrocław

13.08.15 01:50   em   0  

Zapis konferencji prasowej, która odbyła się po spotkaniu Pucharu Polski Stomilu Olsztyn ze Śląskiem Wrocław.

Tadeusz Pawłowski, trener Śląska:
-  Cieszę się bardzo, że awansowaliśmy do kolejnej rundy po bardzo dobrym meczu mojej drużyny. Dwie szybko strzelone bramki dały nam dużo spokoju, lecz niestety później straciliśmy gola ze stałego fragmentu gry, co nie powinno się przytrafić. Ciesze się, że przy 3:1 udało się nam kontrolować mecz. Było sporo rotacji i zmiennicy spisali się dobrze. Mamy respekt przed każdym rywalem, bo wiemy co działo się w Pucharze Polski wczoraj i dziś. Najważniejsza jest nasza koncentracja i rozpoznanie przeciwnika. Nie ma taryfy ulgowej dla nikogo, Stomil też rozpracowywaliśmy oglądając ich mecz w Bełchatowie. 

Mirosław Jabłoński, trener Stomilu:
- Nasze oczekiwania były dużo większe niż to jak wygląda po wyniku. Liczyliśmy się z tym, że Śląsk przewyższa nas umiejętnościami technicznymi i taktycznymi, ale przede wszystkim daliśmy za dużo miejsca zawodnikom z Wrocławia. W pierwszej połowie byli dna nas nieuchwytni. Grali szybko, szybko przemieszczali się po boisku, daliśmy się zaskoczyć. Te dwie szybko stracone bramki zdeprymowały naszych zawodników. W drugiej połowie chcieliśmy zagrać ambitniej, ale nie mogliśmy zrobić nic więcej niż honorowo przegrać. Wynik jest sprawiedliwy, choć może trochę za wysoki. Gratuluję trenerowi Śląska awansu do kolejnej rundy i liczę, że odpadliśmy z zespołem, który zagra przynajmniej w finale. 

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Śląsk Wrocław, Puchar Polski, konferencja prasowa, Mirosław Jabłoński, Tadeusz Pawłowski, wypowiedź, rozmowa


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!