Artykuł

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Piotr Zajączkowski, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Stomil - Raków Częstochowa

23.03.19 20:08   kru   1  

Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Rakowem Częstochowa. Po meczu na konferencji prasowej wypowiedzieli się trenerzy obydwu zespołów.

Marek Papszun, trener Rakowa:
- Przyjechaliśmy, jak się okazało, na ciężki mecz. Tak też zakładaliśmy, że Stomil walczący o utrzymanie jest w trudnej sytuacji, ale też w sytuacji, która jednoczy, która mobilizuje i to dziś pokazali. Stomil ma dobrych piłkarzy, co pokazali dziś na boisku. My, jako drużyna liderująca, przyjechaliśmy tutaj z nastawieniem aby ten mecz wygrać. Wprawdzie dobrze się on dla nas ułożył, ale troszeczkę zbytnio momentami oddawaliśmy pole gry co zaowocowało stałym fragmentem gry i bramką wyrównującą. Przyjechaliśmy na ciężki teren i przyjmujemy ten punkt. Życzę Stomilowi, aby utrzymał dyspozycję i utrzymał się w I lidze, bo taki ośrodek, miasto, region dobrze by bybyło, aby miał reprezentanta w jak najwyższej klasie rozgrywkowej. Wierzę, że tak będzie.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Cieszymy się ze zdobytego punktu. Ugraliśmy go z bardzo silnym zespołem. My mamy swój cel do zrealizowania i konsekwentnie pracujemy w mikrocyklu tygodniowym. Zawodnicy w trakcie meczu wykonują mrówczą robotę i ta praca się w dniu dzisiejszym opłaciła. Walczyliśmy do końca o punkcik. Na pewno bardzo budujące jest zachowanie naszej publiczności. To dodaje nam skrzydeł, ale dalej pracujemy z pokorą i czekamy na kolejnego przeciwnika.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Raków Częstochowa, I liga, konferencja prasowa, Marek Papszun, Piotr Zajączkowski


Komentarze

  1. 24.03.19 08:30 KIBICKA z zatorza

    brawo brawo stomilek

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!