Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Konferencja prasowa po meczu Wigry Suwałki - Stomil

07.11.18 20:20   em   3  

Stomil Olsztyn odpadł z Pucharu Polski po porażce 2:3 z Wigrami Suwałki. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Piotr Zajączkowski, trener Stomilu:
- Dla kibiców było to bardzo dobre spotkanie, które obfitowało w sporo sytuacji podbramkowych. Popełniliśmy błędy, szczególnie w grze defensywnej. Stworzyliśmy sobie sporo akcji po których mogliśmy zdobyć bramki. Przegrywając otworzyliśmy się i nadziewaliśmy się na kontry gospodarzy. W doliczonych czasie gry była sytuacja na 3:3, sędzia się trochę zawahał w polu karnym, ale była ręka w polu karnym. Oglądaliśmy to na nagraniu. Powinien być rzut karny.

Donatas Vencevičius, trener Wigier:
- Chciałbym pogratulować chłopakom zwycięstwa i Kamilowi Sochowi (były trener Wigier - red.) bo wykonał kawał dobrej roboty. Ja tutaj jestem tylko dwa dni. To był typowy pucharowy mecz. W drugiej połowie mieliśmy więcej sytuacji i mogliśmy ten mecz wcześniej zamknąć, żeby nie było tak nerwowo w końcówce. Cieszymy się z tego zwycięstwa, bo moi piłkarze tego potrzebowali. W sobotę czeka nas kolejny ciężki mecz.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Wigry Suwałki, Puchar Polski, konferencja prasowa, Donatas Vencevičius, Piotr Zajączkowski


Komentarze

  1. 08.11.18 18:16 waldi812

    I wsparcia ze strony władz miasta. W Zabrzu (170 tysięcy mieszkańców) w 2017 r. miasto przeznaczyło na Górnika 34,5 mln zł przy budżecie na poziomie 800 mln zł. U nas budżet był na poziomie 1 miliard 150 mln i Prezio rzuca nam ochłap w okolicach miliona, więc chyba widać różnicę skali.

  2. 08.11.18 15:32 Owsian

    I stadionu.

  3. 08.11.18 11:21 krzyżak

    Stomil Potrzebuje 3 rzeczy: prezesa, trenera i piłkarzy z prawdziwego zdarzenia (kilku mamy). I tego brakuje nie od dziś ale od wielu lat.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!