90' Koniec meczu.
90' Cywiński za Konę. 796
86' Gajewski za Lewickiego. 796
81' GOOL - Szymon Lewicki. Smektała do Lewickiego, a ten pokonuje Skibę. 3:0. 796
76' Smektała za Łukowskiego. 796

Artykuł

Mirosław Jabłoński, fot. Emil Marecki

Mirosław Jabłoński, fot. Emil Marecki

Konferencja prasowa po meczu Zawisza - Stomil

27.09.15 23:18   em   0  

Zapis konferencji prasowej po meczu I ligi Zawisza Bydgoszcz - Stomil Olsztyn z udziałem trenerów obydwu drużyn.

Mirosław Jabłoński, trener Stomilu:
- Zawisza Bydgoszcz to na pewno  jeden z głównych kandydatów do awansu do Ekstraklasy. Zespół gospodarzy piłkarsko na pewno jest lepszy od naszego, ale nie znaczy to, że mieliśmy przyjechać, położyć się i przegrać. Potrafimy grać z takimi zespołami. Tutaj nam się niestety nie udało. Myślę, że nie ta stracona bramka w pierwszej połowie, ale ta druga bramka, może nie podłamała, ale zmobilizowała do otwartej gry. Mieliśmy swoje sytuacje, nie było ich dużo, ale dwie, trzy sytuacje mieliśmy. Gdybyśmy strzelili bramkę kontaktową, może udałoby się coś więcej zrobić. Zespół grał ambitnie, grał do końca, stwarzał sytuacje, ale nadziewał się na kontry.

Daniel Osiński, trener Zawiszy:
- Graliśmy konsekwentnie przez całe spotkanie w defensywie i w ataku. Szybko budowaliśmy naszą taktykę, to zaowocowało w sytuacjach, które stworzyliśmy. Strzeliliśmy trzy bramki i mecz w końcu kończymy na zero z tyłu. To jest zasługa całej drużyny, cały zespół zostawił serce na boisku. Wiedzieliśmy, że Stomil jest groźną drużyną, bardzo chcieliśmy ich wyprzedzić w tabeli, udało się. Bardzo cieszymy się z wygranej.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Zawisza Bydgoszcz, konferencja prasowa, I liga, wypowiedź, komentarz, Mirosław Jabłoński, Daniel Osiński


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!