Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Koszykarze wygrali we Władysławowie, w środę pucharowe starcie z Rosą Radom. Wszyscy na mecz!

04.12.16 18:52   em   0

Koszykarze Stomilu Olsztyn wykonali kolejne zadanie w tym sezonie III ligi. Podopieczni Piotra Wirchanowicza pewnie pokonali młodzież z Władysławowa. Teraz w środę Stomil rozegra bardzo ważne spotkanie w ramach Pucharu Polski.

• SMS PZkosz Władysławowo - Stomil Olsztyn 49:80 (15:18, 15:26, 8:24, 11:12)

Stomil: Bednarczyk 4, Szachniewicz 0, Reszka 0, Podgórski 0, Mocarski 0, Panewski 3, Kulis 0, Chudzik 20, Włodarczyk 5, Andrusiewicz 13, Specyalski 8, Glabas 27.

Przed meczem trener Stomilu - Piotr Wirchanowicz zapowiadał, że nie będzie oszczędzał swoich zawodników przed pucharowym spotkaniem. - Liga jest dla nas bardzo ważna - mówił.

Zawodnicy Stomilu Olsztyn pewnie pokonali młodych zawodników ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego i umocnili się na pierwszym miejscu w tabeli III ligi.

W najbliższa środę (7 grudnia) Stomil rozegra bardzo ważne spotkanie II rundy Pucharu Polski. Do Olsztyna przyjedzie I-ligowy zespół ACK UTH Rosa Radom. Stawką meczu jest awans do finałowego turnieju Pucharu Polski.

Mecz odbędzie się w hali przy ulicy Głowackiego 27. Początek meczu o godz. 19. Bilety w cenie 5 złotych (normalny) oraz 2 złote (ulgowy). Liczba miejsc ograniczona!

Wszyscy Stomilowcy meldują się na tym spotkaniu!

Na zdjęciu kibice Rosy Radom.

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - koszykówka, SMS PZKosz Władysławowo, ACK UTH Rosa Radom