Artykuł

Dominik Kun, fot. Paweł Piekutowski

Dominik Kun, fot. Paweł Piekutowski

Kun: Strzelamy za mało bramek

19.09.18 23:10   em   1  

Po przegranym 1:2 meczu w Jastrzębiu, poprosiliśmy o komentarz skrzydłowego Stomilu Dominika Kuna.

- Co tu dużo mówić. W drugiej połowie zabrakło tego, by piłkę trochę przetrzymać, żeby Jastrzębie nie mogło się napędzać. Niestety nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i takie są konsekwencje. Nie wiem w czym jest problem. Nie strzelamy bramek wystarczająco, by wygrać spotkanie Straciliśmy dwie, więc żeby wygrać, to jeszcze dwie powinniśmy strzelić. Musimy to poprawić, bo strzelamy za mało bramek. Ostatnio jedną - nie wystarczyło, teraz jedną - też nie wystarczyło. Sytuacje stwarzamy i trzeba zacząć je wykorzystywać. Na pewno pozytywem w tym wszystkim jest to, że wracamy do Olsztyna i nie pozostaje nam nic innego, jak liczyć na to, że u siebie przełamiemy tę serię niepowodzeń. Na pewno będziemy grali na sto procent, by w Olsztynie zacząć serię zwycięstw. Zależy na na dobru tego klubu i nie wyobrażamy sobie, żeby wyglądało to tak dalej, jak wygląda. Będziemy walczyć o zwycięstwo.

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS 1962 Jastrzębie, Domink Kun, komentarz po meczu


Komentarze

  1. 20.09.18 07:48 chodi

    Dominik , dobry mecz w Twoim wykonaniu. Trochę to wygląda tak że my gramy a ono strzelają.... ile było bardzo dobrych sytuacji w tym meczu 5 ? 6 ? Jak byście strzelili na 2:0 byłoby po meczu , Głowacki miał piłkę meczową.... taka prawda.... Teraz konieczna jest seria zwycięstw , bo potencjał macie na pierwszą 10 tej ligi.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!