Relacja z meczu ŁKS Łomża - Stomil Olsztyn

Sparing - 2015/2016 Koniec Łomża (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
ŁKS Łomża 1:1 Stomil Olsztyn
0:0
58' Przemysław Olesiński Bramki Piotr Głowacki 85'
Bramki ŁKS Łomża: (I połowa) Oliwer Wienczatek - Maciej Malinowski, Reinaldo Melão, Konrad Kamienowski, Przemysław Przysowa - zawodnik testowany, Marcin Świderski, Albert Rydzewski, Michał Sadowski - Łukasz Zaniewski, Marcin Truszkowski. (II połowa) Piotr Lipka - Damian Brutkowski, Paweł Wasiulewski, Daniel Kacprzyk, Przemysław Przysowa - Karol Styś, Tomasz Brzozowski, Albert Rydzewski (70 Michał Sadowski), zawodnik testowany - Przemysław Olesiński, Marcin Truszkowski (60 Hubert Boroń).
Stomil Olsztyn: 29. Dawid Mieczkowski (46, 13. Michał Leszczyński) - 18. Janusz Bucholc, 12. Michał Trzeciakiewicz (46, 97. Damian Zacheja), 3. Rafał Remisz (46, 28. Tomasz Wełna), 4. Jarosław Ratajczak - 22. Tsubasa Nishi (46, 9. Łukasz Suchocki), 7. Paweł Głowacki, 6. Bartosz Bartkowski (46, 8. Piotr Głowacki), 21. Łukasz Jegliński, 17. Piotr Wypniewski (46, 11. Karol Żwir) - 99. Rafał Śledź (46, 77. Paweł Łukasik).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 04:05:20

90' Koniec meczu. Remisujemy 1:1.
85' GOOOOLLL - PIOTR GŁOWACKI. Żwir wpadł w pole karne, ograł jednego z rywali, podał do Piotra Głowackiego, który zdobył bramkę wyrównującą. 1
81' Wynik bez zmian.
62' Na strzał z szesnastu metrów zdecydował się Piotr Głowacki, ale piłka poleciała daleko obok bramki.
58' GOOLL - Przemysław Olesiński. Zamieszanie w polu karnym Stomilu, Leszczyński dwukrotnie broni strzały rywali, ale przy dobitce Olesińskiego jest bezradny.
53' Teraz było groźnie pod bramką Stomilu. Karol Styś otrzymał piłkę na piątym metrze, oddał strzał, ale Leszczyński dobrze broni.
46' Na boisku Leszczyński, Wełna, Zacheja, Piotr Głowacki, Suchocki, Żwir i Łukasik.
45' Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek.
26' Spotkanie póki co wyrównane. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie dobrej sytuacji bramkowej.
6' Gramy!
6' Bucholc wrzuca z prawej strony w pole karne, piłka trafia do Wypniewskiego, ale ten z pięciu metrów wysoko nad poprzeczką.
1' 12:10 - gramy.
Czekamy na sędziów!
W dzisiejszym spotkaniu nie zagrają Grzegorz Lech (ma sesje na studiach w Trójmieście) oraz Piotr Skiba (dostał wolne).
Trwa właśnie rozgrzewka, do rozpoczęcia meczu lekko ponad 10 minut. Nasi rywale to obecnie szósta drużyna III ligi grupy podlasko-warmińsko-mazurskiej.