Artykuł

Grzegorz Lech, fot. Emil Marecki

Grzegorz Lech, fot. Emil Marecki

Lech: Zaczęliśmy bardzo intensywnie przygotowania

13.01.18 20:24   kyn   3  

Stomil Olsztyn wygrał 3:0 na Dajtkach sparingowe spotkanie z Polonią Bydgoszcz. Po meczu o komentarz poprosiliśmy Grzegorza Lecha.

- Zaczęliśmy bardzo intensywnie przygotowania, od dwóch jednostek w każdy dzień. W dzisiejszym meczu na boisku nie było tego widać i każdy z zaangażowaniem i z zębem walczył na boisku. Do przerwy 2:0, ale trzeba pochwalić zespół z Bydgoszczy, że przyjechali, chcieli grać w piłkę, grali konsekwentnie swoje i ten sparing był bardzo pożyteczny. Pierwszy tydzień za nami i było naprawdę bardzo intensywnie i dużo objętościowo. Tak jednak w tym okresie ma być. Nieważne, czy wole grać sparingi, czy ciężko trenować. Przechodziłem już tyle okresów przygotowawczych, z wieloma trenerami takie okresy przepracowywałem. Trener ustalił, że gramy sobota - środa teraz i dobrze, że będziemy mogli sprawdzać się z przeciwnikami. Wiadomo, że drużynę buduje się bardziej podczas sparingów, mniej podczas treningów.

Tagi: Stomil Olsztyn, Polonia Bydgoszcz, Grzegorz Lech, sparing, Komentarz po meczu


Komentarze

  1. 14.01.18 09:43 chodi

    Grzegorz Lech to niewątpliwie najważniejsze ogniwo zespołu, jeżeli On mówi, że przygotowanie do sezonu idzie pełną parą to ja mu w 100% wierzę ! Trenujcie i grajcie jak najwięcej sparingów tak aby na początek sezonu, już grać na pełnych obrotach i walczyć o 3 pkt w każdym meczu!

  2. 14.01.18 03:39 dzbs

    A Ty co kurwa alkomat jesteś????? Skąd Ty się wyrwałeś roberto????

  3. 13.01.18 23:59 roberto

    To ile tak intensywnie godzin dziennie przygotowujecie się 10 czy 2 i na piwo?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.