Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

"Liczby i fakty" przed meczem Odra Opole - Stomil

13.04.19 07:50   em   0  

Stomil Olsztyn w sobotę rozegra ligowe spotkanie z Odrą Opole. Początek spotkania o godz. 17. Przedstawiamy ciekawostki liczbowe i statystyczne przed tym spotkaniem.

  • Stomil Olsztyn z Odrą Opole rozegrał trzy spotkania na poziomie I ligi i zawsze wygrywał. W jedynym meczu wyjazdowym w Opolu do tej pory Stomil wygrał 4:2 po bramkach Artura Siemaszko (2) i Piotr Głowackiego (2).
  • Stomil Olsztyn w tym roku kalendarzowym jeszcze nie zaznał porażki. W sześciu dotychczasowych spotkaniach podopieczni Piotra Zajączkowskiego odnieśli dwa zwycięstwa i cztery razy zremisowali. Jako jedyni w I lidze na wiosnę w "tabalkowej" rubryce porażki mają przypisaną wartość zero.
  • Odra Opole podobnie jak Stomil zgromadziła na koncie wiosną dziesięć punktów, ale podopieczni Mariusza Rumaka zapracowali na taki dorobek punktowy w siedmiu meczach, bo w marcu zagrali zaległe spotkanie z Wigrami Suwałki.
  • W kadrze Odry Opole jest dwóch byłych zawodników Stomilu Olsztyn: Paweł Baranowski oraz Miłosz Trojak. Do Stomilu na zasadzie wypożyczenia z Odry przed startem rundy wiosennej trafił Aleksander Kowalski.
  • W rundzie jesiennej na stadionie przy al. Piłsudskiego 69 Stomil wygrał 2:1 z Odrą Opole. Fani olsztyńskiego klubu mogą kojarzyć to spotkanie jako inaugurację nowej murawy zainstalowanej w zeszłym roku na stadionie miejskim w Olsztynie.
  • Jeżeli w tym meczu żółtą kartę obejrzy Bartłomiej Niedziala, to nie zagra w meczu z Chrobrym Głogów.
  • O godz. 17 w Opolu temperatura ma wynosić 5 stopnii C., mogą wystąpić przelotne opady deszczu. (źródło: CarlossDee)
  • Z meczu przeprowadzimy relacją na żywo od 1 do 90 minuty. Będzie dostępna na FB!

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Odra Opole, I liga, Liczby i fakty


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!