95' Koniec meczu.
94' Żółtą kartką ukarany Ernest Dzięcioł 1
93' Stomil w presingu w ataku, udaje się wywalczyć aut. 1
91' Rzut rożny dla Miedzi. Udało się wybić, ale nie skontrować. 1497
91' 4 minuty do końca

Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Łukasz Kozłowski

Lider I ligi przyjeżdża do Olsztyna. W sobotę mecz Stomil - Miedź

15.09.17 16:12   em   1  

Piłkarze Stomilu Olsztyn czwarty raz w tym sezonie zagrają przed własną publicznością. Tym razem przy Piłsudskiego 69A oprócz "biało-niebieskich" w akcji zobaczymy lidera I ligi - Miedź Legnicę.

- Gramy na własnym stadionie, u siebie punktujemy i tego się trzymamy. Doping niesie piłkarzy i będziemy chcieli zapunktować. Mam plan na to spotkanie, ale nie chciałbym za dużo o tym mówić - mówi trener Stomilu Tomasz Asensky.

W meczu nie będzie mógł zagrać Artur Siemaszko, który w ostatnim meczu przeciwko Pogoni Siedlce otrzymał czerwoną kartkę. Wydział Dyscypliny PZPN-u zdyskwalifikował olsztyńskiego piłkarza na trzy spotkania. W akcji zobaczymy go dopiero w październiku.

Kto może zastąpić Siemaszkę w ataku? Kandydatów jest dwóch: Tomasz Zahorski oraz Paweł Abbott, ale... - Mamy taką kadrę, że są piłkarze, którzy z linii pomocy mogą zagrać w napadzie - tłumaczy trener Tomasz Asensky. Mowa tutaj o Hiszpanie Danim Ramirezie, który grał na szpicy przez część spotkania w Siedlcach dopóki na boisku nie pojawił się Zahorski. Swego czasu, za trenera Jerzego Budziłka, z przodu nieźle radził sobie Grzegorz Lech.

Do zajęć po wyrwaniu zęba powrócił Michał Leszczyński, ale nie wydaje się, żeby powrócił do podstawowej jedenastki. Piotr Skiba nie popełnił żadnego błędu w Siedlcach.

W poprzednim spotkaniu prosto ze stadionu do szpitala musiał udać się Milen Gamakow, który został kopnięty przez własnego kolegę z drużyny Adriana Karankiewicza. Nie doszło na szczęście do złamania szczęki i skończyło się tylko na zszyciu rany na policzku.

Początek meczu o godz. 19.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Miedź Legnica, Tomasz Asensky


Komentarze

  1. 15.09.17 18:58 siergiej26

    Stomil do boju!!!!! Chłopaki wierzymy w Was. Na Piłsudskiego wygrany może być tylko jeden. STOMIL!!!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!