Artykuł

Loando.pl Cup 2019, fot. Materiał prasowy Grupy LOANDO

Loando.pl Cup 2019, fot. Materiał prasowy Grupy LOANDO

Loando.pl Cup 2019

25.05.19 08:12   em   0  

1 czerwca (godz. 9-16) na plaży miejskiej w Olsztynie, na terenach Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel odbędzie się kolejna edycja turnieju piłki nożnej plażowej. Turniej wcześniej znany był pod nazwą Ratka Cup, ale od tego roku następuje zmiana i oficjalnie turniej nazywa się teraz Loando.pl Cup 2019.

W rywalizacji wezmą udział młodzi piłkarze z rocznika 2010-2011. W turnieju oprócz piłkarzy trenujących w Stomilu przyjadą kluby partnerskie akademii, dlatego o medale powalczą także piłkarze m.in. z Lidzbarka Warmińskiego czy Szczytna.

- Z Akademią Stomilu Olsztyn współpracujemy już od ponad trzech lat - Maciej Suwik, założyciel Grupy LOANDO. - Organizowanym co roku wydarzeniem otwierającym sezon wakacyjny był dotąd turniej piłki nożnej plażowej Ratka.pl Cup, który również współorganizowaliśmy. W tym roku, z racji zmiany strategii Grupy LOANDO, zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy wydarzenia na Loando.pl Cup. Idea spotkania jest niezmienna od lat: pragniemy promować i wspierać rozwój młodych talentów sportowych w rodzinnym regionie oraz zachęcać rodziny z dziećmi do aktywnego spędzania czasu, a przy okazji - wspomóc Akademię Stomilu Olsztyn w działaniach promocyjnych. Co roku spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Olsztyna i lokalnych mediów, co niezmiernie nas satysfakcjonuje.

Tagi: Stomil Olsztyn, AS Stomil Olsztyn, Loando.pl Cup, Maciej Suwik


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!