Artykuł

Loando.pl Cup 2019, fot. Emil Marecki

Loando.pl Cup 2019, fot. Emil Marecki

Loando.pl Cup 2019

03.06.19 08:41   em   0  

1 czerwca na plaży miejskiej Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel odbył się turniej turniej piłki nożnej plażowej Loando.pl Cup 2019.

Na piaszczystym boisku spotkało się sześć drużyn. Cztery drużyny to gospodarze turnieju, a resztę stawki uzupełniły zaprzyjaźnione kluby ze Szczytna i Lidzbarka Warmińskiego. W tym roku turniej zorganizowany został dla roczników 2010-2011.

Młodzi piłkarze rywalizowali każdym z każdym. Jak zawsze na boisku było dużo emocji, walki i determinacji. Mimo wszystko organizatorzy nie notowali wyników tego turnieju, bo... chodziło o dobrą zabawę na boisku i to udało im się osiągnąć. Loando.pl Cup 2019 można uznać za udaną imprezę.

- Z Akademią Stomilu Olsztyn współpracujemy już od ponad trzech lat - komentuje Maciej Suwik, założyciel Grupy LOANDO. - Organizowanym co roku wydarzeniem otwierającym sezon wakacyjny był dotąd turniej piłki nożnej plażowej Ratka.pl Cup, który również współorganizowaliśmy. W tym roku, z racji zmiany strategii Grupy LOANDO, zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy wydarzenia na Loando.pl Cup. Idea spotkania jest niezmienna od lat: pragniemy promować i wspierać rozwój młodych talentów sportowych w rodzinnym regionie oraz zachęcać rodziny z dziećmi do aktywnego spędzania czasu, a przy okazji - wspomóc Akademię Stomilu Olsztyn w działaniach promocyjnych. Co roku spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Olsztyna i lokalnych mediów, co niezmiernie nas satysfakcjonuje.

Zobacz także:

Tagi: Stomil Olsztyn, Loando.pl, Maciej Suwik


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!