90+4' Koniec spotkania. Stomil zremisował bezbramkowo z Flotą.
46' Początek drugiej połowy.
45' Koniec pierwszej połowy. Stomil remisuje 0:0.
1' Początek spotkania!
Skład Stomilu: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Arkadiusz Koprucki, Arkadiusz Czarnecki, Paweł Głowacki - Piotr Darmochwał, Dawid Szymonowicz, Łukasz Jegliński, Michał Trzeciakiewicz, Grzegorz Lech - Patryk Kun.

Artykuł

Adam Łopatko, fot. Emil Marecki

Adam Łopatko, fot. Emil Marecki

Łopatko: Żeby pojawić się na boisku to trzeba zasłużyć

10.05.14 19:36   em   3  

Po meczu Flota Świnoujście - Stomil Olsztyn rozmawialiśmy krótko z olsztyńskim szkoleniowcem Adamem Łopatko.

Jak odbierać remis w Świnoujściu?
- Z jednej strony wiadomo, że ten remis niewiele nam daje. Z drugiej jednak strony dzięki temu mamy lepszy bezpośredni bilans z Flotą Świnoujście. Na plus jest to, że zagraliśmy na zero z tyłu. Mieliśmy jakieś swoje akcje. Głównie po stałych fragmentach i po kontrach. Remis na wyjeździe zawsze dużo znaczy. Wiemy w jakiej jesteśmy sytuacji i w meczu z Sandecją liczy się tylko zwycięstwo. 

Dlaczego przez 90 minut trener nie zdecydował się na zmiany w składzie?
- Żeby pojawić się na boisku to trzeba zasłużyć. Zmiany muszą być przemyślane. Zastanawialiśmy się, czy nie wystawić na koniec Piotra Głowackiego lub Pawła Łukasika. Pod koniec jednak nie chcieliśmy za wszelką cenę rzucić się do ataku.

Wszyscy rezerwowi w niedzielę zagrają w rezerwach?
- Jeszcze nie wiem. Muszę się zastanowić i przemyśleć, czy kogoś nie przyoszczędzić. Do Olsztyna wrócimy dopiero o szóstej rano.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Adam Łopatko, I liga, wywiad, rozmowa, Rozmowa po meczu, Flota Świnoujście


Komentarze

  1. 11.05.14 14:19 Kot

    Jesteśmy w strefie spadkowej, remisujemy z drużyną, którą musimy wyprzedzić, a trener nie chce się rzucać do ataku. CZY TO JEST LOGICZNE?! Mamy lepszy bilans spotkań z Flotą, ale na razie mamy od niej mniej punktów! A to punkty decydują, kto spadnie, a nie lepszy bilans meczów bezpośrednich z Flotą.

  2. 11.05.14 14:10 NAGÓRKI

    Może do Sandecji poprawi się u Ciebie ortografia...

  3. 11.05.14 09:02 maniek86

    I dobrze. Morze na Sandencję będą za to w bojowych nastrojach.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!