90+3' Koniec meczu. Remis 1:1.
90+2' Małe zamieszanie w polu karnym. Arbiter pokazuje żółtą kartkę dla Kucharskiego oraz Grzelaka.
90' Jeszcze trzy minuty potrwa to spotkanie.
90' Ryndak wszedł za Tarnowski.
86' Kaźmierowski wchodzi za Lecha.

Paweł Łukasik, fot. Artur Szczepański

Łukasik: Piękna bramka Głowackiego

10.08.13 20:53   em   4

Po meczu Stomil Olsztyn - Dolcan Ząbki rozmawialiśmy z Pawłem Łukasikiem, napastnikiem Stomilu Olsztyn.

- Remis osiągnęliśmy w nagrodę po ciężkiej walce. Starzeliśmy bardzo ładną bramkę na 1:1. Po tym golu goniliśmy wynik do samego końca. Bartek Papka miał sytuację i mogliśmy nawet wygrać. Niestety znowu remis u siebie i nadal trwa zła passa bez zwycięstwa u siebie. Jedziemy teraz szukać trzech punktów na wyjeździe. Na obcych boiskach gra się nam zawsze lepiej. Z taką drużyną jak Stróże trzeba wygrać.

Tagi: Stomil Olsztyn, Dolcan Ząbki, Paweł Łukasik, wypowiedź, rozmowa, I liga