Bramkę dla Stomil strzelił Paweł Tomkiewicz, fot. Artur Szczepański

MLJ: Stomil przegrał 1:3

22.05.13 19:50   em   7

Juniorzy Stomilu Olsztyn przegrali w Łodzi z AP ŁKS 1:3 (0:1) w zaległym meczu 1. kolejki Ligi Makroregionalnej. Honorowego gola zdobył w 90. minucie Paweł Tomkiewicz.

Dla gospodarzy trafili w 35. i 48. minucie Kamil Cupriak oraz w 58. Bartosz Szymański.

Stomil: Krystian Burzyński - Dariusz Gawryś, Adrian Żukiewicz, Jakub Górski (75 Łukasz Szumski), Wojciech Dziemidowicz - Bartosz Bartkowski, Paweł Tomkiewicz, Patryk Kun, Patryk Nowak (70 Michał Wiśniewski), Piotr Wypniewski - Karol Żwir.

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, ŁKS Łódź, Paweł Tomkiewicz, liga makroregionalna, Paweł Tomkiewicz

1. 24.05.13 10:00 tommy1976

nie ma Mroczka i Szymonowicza i jest problem....a na więcej wpadek nie ma już miejsca jak chce się wygrać grupę..

6. 22.05.13 21:59 tommy1976

w jakim składzie grali nasi? myślałem że Stomilowi pójdzie gładko w tej lidze i pograją o medale....a tak trzeba będzie się wysilać. po za tym zastanawia mnie jak taki kelner jak ten Cupriak z ŁKS, strzela tyle bramek? byłem na meczu z ŁKS u nas, i chłopak naprawdę nie zachwyca, taki pająk na boisku, mało się rusza...jak te wszystkie zespoły mogą się tak dawać nabierać na tego gościa...

7. 22.05.13 19:54 Rafi