Artykuł

Juniorzy przegrali 0:2, fot. Artur Szczepański

Juniorzy przegrali 0:2, fot. Artur Szczepański

MLJM: Stomil przegrał z MKS-em Polonia

17.04.14 16:28   em   2  

Juniorzy młodsi Stomilu przegrali 0:2 w Makroregionalnej Lidze Juniorów Młodszych z MKS-em Polonia Warszawa.

- W pierwszej połowie gra wyglądała bardzo dobrze. Szypulski, Biedrzycki oraz Cekała rządzili w środku pola. Odbierali piłkę i prostopadłymi podaniami uruchamiali aktywnych z przodu: Siemaszkę oraz Rosolińskiego. W drugiej połowie zabrakło koncentracji. Mimo zmiany taktyki na bardzo ofensywną nie udało się nam nawet zremisować. Ten mecz pokazał, że chłopaki powoli wychodzą z dołka. Gra napawa optymizmem przed kolejnymi spotkaniami - powiedział po meczu trener drużyny Paweł Alancewicz.

Stomil: Patryk Rodak - Kamil Stankiewicz, Adam Janas, Damian Zacheja, Łukasz Wojciechowski, Dariusz Cekała, Wiktor Biedrzycki, Patryk Rosoliński, Sebastian Szypulski (75 Marcel Malicki), Jakub Mierzejewski (76 Piotr Wiśniewski), Artur Siemaszko.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn - juniorzy, Polonia Warszawa, Makroregionalna Liga Juniorów Młodszych, Paweł Alancewicz


Komentarze

  1. 18.04.14 00:58 Stomilowiecod1945

    Sie stało zmienił sie trener i pewnie przez niego odeszła połowa chlopaków. Kiedyś byłem na ich treningu to wyzywa ciągle chlopaków , także z jednej strony sie nie dziwie ze zostalo tak mało chłopaków do gry.

  2. 17.04.14 20:08 dziadek

    Co się stało z tą drużyną W ubiegłym sezonie rocznik97' -jedna z najlepszych drużyn w Polsce, gdzie są ci chłopcy dzisiaj?

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!


Powiązane artykuły