Artykuł

Patrycjusz Malanowski, fot. Paweł Piekutowski

Patrycjusz Malanowski, fot. Paweł Piekutowski

Malanowski: Każdy liczy, że wszystkie sprawy rozstrzygną się pozytywnie

12.01.19 19:55   em   1  

W pierwszej połowie sparingu Stomil - Znicz Biała Piska na boisku przebywał Patrycjusz Malanowski. Po meczu rozmawialiśmy z napastnikiem Concordii Elbląg.

To już drugi sparing w barwach Stomilu, czyli jest temat twoja przyjścia do olsztyńskiego klubu.
- Trenuje z zespołem od czwartku. W Concordii pozwolili mi trenować do następnego tygodnia i potem zobaczymy jak się sprawy potoczą.

Stomil Olsztyn zremisował ze Zniczem 2:2. Ty zagrałeś w pierwszej połowie. Jak być ocenił tę część spotkania?
- Nie najgorzej to wyglądało na boisku. W naszym zespole było sporo piłkarzy testowanych i źle nie wyglądaliśmy na tle solidnego trzecioligowca.

Liczysz, że zostaniesz w Stomilu?
- Mam nadzieję, że w Stomilu wszystkie sprawy organizacyjne się uporządkują. I wtedy może uda mi się zadebiutować w rozgrywkach I ligi w barwach olsztyńskiego klubu.

To zamieszanie w olsztyńskim klubie nie zraziło ciebie do naszego klubu? W Concordii masz stabilne warunki i pierwszy skład.
- Każdy liczy, że wszystkie sprawy rozstrzygną się pozytywnie. Spotkania z inwestorami są. Wierzymy w to, że wszystko zmierza ku dobremu.

Fizycznie jesteś gotowy na większe obciążenia treningowe? Swego czasu, gdy byłeś na testach w Pelikanie Łowicz natychmiast doznałeś kontuzji.
- Wtedy jednak na testy jechałem z klubu ligi okręgowej (Błękitni Pasym - red.). Pół roku w Concordii dużo mi dało motorycznie. Jestem lepiej przygotowany fizycznie. W Elblągu trenowaliśmy pięć razy w tygodniu plus mecz, a w Pasymiu czasami tylko dwa razy. Faktycznie jestem teraz lepiej przygotowany.

Inne kluby teraz były tobą zainteresowane?
- Oferty się pojawiły, ale teraz jestem w Stomilu na testach i skupiam się na tym.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, Patrycjusz Malanowski, Rozmowa po meczu, sparing


Komentarze

  1. 13.01.19 12:53 kylian

    gosc ma problem z bieganiem, a co dopiero z pilka... ciezko to widze

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!