Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Artur Szczepański

Michał Brański zwiększa sumę pożyczki do 600 tysięcy złotych

09.03.19 09:46   em   3  

Stomil Olsztyn otrzyma od Michała Brańskiego (negocjuje kupno klubu) zwiększoną sumę pożyczki. Kwota została zwiększona do 600 tysięcy złotych.

- Pożyczka zostanie przekazana w przyszłym tygodniu i została udzielona bez poręczenia ze strony klubu i miasta, co jest dowodem zaufania potencjalnego inwestora i wiary w sukces rozmów. Te środki oraz finansowanie przyznane przez Urząd Miasta w ostatnich dniach zapewniają klubowi spokojne działanie. Wyrażam głęboką nadzieję, iż toczące się negocjacje Pana Michała Brańskiego z Panem Prezydentem Olsztyna Piotrem Grzymowiczem zakończą się sukcesem - pisze na oficjalnej stronie klubu prezes Stomilu Maciej Radkiewicz.

Tagi: Stomil Olsztyn, Michał Brański, Maciej Radkiewicz


Komentarze

  1. 09.03.19 14:28 nor

    Dzięki!

  2. 09.03.19 12:09 chodi

    Dziękujemy bardzo, zapisuje się Pan w historii tego wyjątkowego klubu jako jedna z najbardziej zasłużonych osób!

  3. 09.03.19 09:29 czerkasow

    Jak teraz Grzymowicz to spierdzieli to będzie śmieciem do sześcianu.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!