Bogdan Miłkowski w 90 minucie z rzutu wolnego strzelił zwycięską bramkę, fot. Emil Marecki

Miłkowski daje trzy punkty Stomilowcom!

12.06.11 17:47   mmks   12

Bramka Bogdana Miłkowskiego dała zwycięstwo Stomilowcom w Elblągu. "Biało-niebiescy" pokonali Olimpię 2004 1:0 (0:0).

Po raz pierwszym po dłuższej nieobecności w rezerwach zagrali Łukasz Jędrzejewski oraz Radosław Białek. Po raz kolejny Michał Alancewicz dał także zadebiutować młodym piłkarzom z juniorów - Jędrzejowi Gęsickiemu oraz Jakubowi Krajewskiemu.

1. 13.06.11 14:30 K.K.

No to co.. mecz z Granicą i Awans :)?

2. 12.06.11 20:07 tomeczq

brawo, brawo...wreszcie zasłużony koniec sezonu :)

3. 12.06.11 19:11 paragon

brawo panowie :))) nie potrzebne są zjadliwe komentarze, wystarczy wygrać, a ONI ucichną :))

4. 12.06.11 18:56 mrowa221

Stomil 0-0 Sokółka (najgorsze to , że Olimpia awansuje 1-1 z puszczą , fart bo 87minuta !)

8. 12.06.11 18:27 marco

dobrze ze pojechali chłopaki z pierwszej druzyny bo nasze rezerwy by nie pograły. bravo miłek, ty powinienes w II lidze grac.

9. 12.06.11 18:25 StomilFanatic

Ludzie określcie się, po porażce komentarze, że ' ta drużyna to kpina ' , a po zwycięstwie wszyscy nagle zachwyceni i gratulują...

10. 12.06.11 18:10 Rob1945