Artykuł

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Paweł Piekutowski

Herb Stomilu Olsztyn, fot. Paweł Piekutowski

Nadchodzi nowa era w Stomilu Olsztyn

13.07.19 17:24   em, źródło: olsztyn.eu   4  

W sobotę (13 lipca) zostało podpisane porozumienie pomiędzy dotychczasowymi akcjonariuszami spółki Stomil S.A. a nowym inwestorem strategicznym.

- Dokument pozwoli na sprzedaż akcji spółki będących w posiadaniu gminy Olsztyn spółce należącej do Michała Brańskiego - czytamy w informacji prasowej olsztyńskiej ratusza. - Porozumienie dookreśliło warunki przystąpienia nowego inwestora do spółki oraz dalsze zaangażowanie gminy w rozwój klubu. Sprzedaż akcji spółki jest uwarunkowana zgodą Rady Miasta, która zbierze się w tym celu na nadzwyczajnej sesji Rady Miasta w poniedziałek (15 lipca).

Fortuna

Tagi: Stomil Olsztyn


Komentarze

 1. 14.07.19 16:29 zjs

  Balsam kojący na moją duszę. Proroctwa mnie przepełniają. Za jakiś czas będzie i nowy stadion.

 2. 14.07.19 13:57 SzEFoo

  Rozumiem, że po przejęciu klubu przez MB odbędzie się jakaś prezentacja zespołu i nowego właściciela?

 3. 14.07.19 00:25 maras75

  Nigdy nie zginie OKS nigdy nie zginie ....

 4. 13.07.19 22:30 nor

  Extra! Już nic nieprzewidywalnego stać się nie może. Jak my się teraz w tej normalności odnajdziemy? Na pewno stary stadion nadal będzie nam przypominał, że Stomilowi i Olsztynowi jeszcze brakuje do osiągnięcia standardów klubu nowoczesnego. Na razie rozegrajmy spokojny sezon w I lidze.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!