Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

#NadziejeStomilu: Wyniki

27.05.18 23:47   mmks   0  

W środę i weekend swoje mecze rozegrały sekcje młodzieżowe i juniorskie Stomilu Olsztyn.

CLJ U-19: ŁKS Łódź 0:1 (0:0) Stomil Olsztyn - 26 maja, 13:30
Jakub Mosakowski 81

Stomil: Damian Kościński - Szymon Cekała (75 Piotr Chmielewski), Adam Paliwoda ŻK, Jakub Mosakowski, Piotr Sobótka, Kacper Szczerba (57 Krystian Burcewicz), Daniel Mikołajewski ŻK, Paweł Grzybowski (57 Mateusz Mętlicki), Adam Bognacki, Wiktor Bojarowski (80 Grzegorz Jatkiewicz ŻK), Aleksander Tomasz.

EJM: AP Ostróda 1:4 (1:1) Stomil Olsztyn - 26 maja, 13:15
Jakub Grembocki 37 - Filip Wójcik 33, Mateusz Jońca 53, Michał Duda 68, Maciej Serbintowicz 75

Stomil: Błażej Caban - Jan Rentkowski, Kacper Dzida, Łukasz Sadowski, Maciej Serbintowicz, Piotr Błędowski (77 Filip Hałuszka), Sebastian Puszkar, Kacper Grzeszczyk (54 Michał Duda ŻK), Filip Wójcik ŻK (63 Kacper Szumacher), Mateusz Jońca (71 Adam Malinowski), Hubert Szramka (74 Hubert Świder).

ET: AP Ostróda 2:2 (2:0) Stomil Olsztyn - 26 maja, 11:00
Kacper Sezonienko 29, 40 - Kacper Archacki 75 (s), Maciej Pocałujko 80

Stomil: Ariel Szymonowicz - Paweł Dalecki ŻK (70 Maciej Pocałujko), Bartosz Pocałujko, Mateusz Drabiszczak (55 Kacper Karwowski), Kacper Żeliszczak (50 Seweryn Strzelec), Jakub Brdak (60 Piotr Reisch, 74 Konrad Wójcik), Dawid Jastrzębski ŻK, Aleksander Pawelec, Łukasz Borkowski ŻK (61 Jakub Rudnicki), Tomasz Kosiewski, Michał Bendyk.

I liga JM: Stomil II Olsztyn 7:4 (1:3) Zryw Jedwabno - 27 maja, 12:00
Hubert Świder 6, Dawid Jankowski 47 (s), Julian Michalski 53, 55, 57, Piotr Nąć 74, Kacper Karpowicz 77 - Hubert Kropielnicki 11, Michał Krajza 24, 36 (k), Daniel Kotliński 60

Stomil II: Mateusz Sadowski (65 Damian Czyż) - Oskar Radziewicz, Kacper Wasilewski (68 Piotr Zienkiewicz), Adam Niszczak, Damian Grablewski (41 Piotr Nąć), Adam Malinowski (58 Szymon Mierzejewski), Damian Szulc ŻK (50 Jakub Zackowski), Filip Hałuszka (41 Kacper Karpowicz), Hubert Świder (50 Julian Michalski), Marcel Supranowicz, Konrad Krogól.

I liga T: Stomil II Olsztyn 2:1 (1:1) Concordia Elbląg - 23 maja, 15:00
Bartosz Filipiak 37, 51 - Jakub Rodzik 11

Stomil II: Rafał Olszewski - Adrian Jurczak, Mateusz Samsel, Jakub Rabcewicz, Dawid Adamowicz (70 Wiktor Jakacki), Maciej Adamczyk, Konrad Wójcik (74 Antoni Wanago), Konrad Lelis (41 Szymon Mejłun), Bartosz Filipiak (65 Dawid Kuształa), Daniel Witkowski (50 Adrian Morawski), Piotr Reisch.

I liga T: Stomil II Olsztyn 0:0 (0:0) Sokół Ostróda - 26 maja, 14:00

Stomil II: Przemysław Rychlewski - Adrian Jurczak, Damian Zarzycki, Mateusz Zyśk, Szymon Mejłun, Mateusz Samsel, Jakub Rabcewicz (41 Bartosz Filipiak), Maciej Adamczyk, Daniel Witkowski (41 Kacper Karwowski), Dawid Kuształa ŻK (69 Seweryn Strzelec), Piotr Reisch (41 Maciej Pocałujko).

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy, Centralna Liga Juniorów


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!