Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

#NadziejeStomilu: Wyniki

19.04.19 10:12   -   0  

Od 13 do 23 kwietnia swoje mecze rozgrywały sekcje młodzieżowe Stomilu Olsztyn.

LM U-19: Stomil Olsztyn 1:4 (0:2) Znicz Pruszków - 14 kwietnia, 14:00
Kacper Walendykiewicz 80 - Krystian Tabara 22, 57, Konrad Owczarek 38 (k), Franciszek Ratajczyk 62

Stomil: Błażej Caban - Dawid Jastrzębski (90 Damian Szulc), Hubert Świder, Jakub Jurczak ŻK, Mateusz Jońca ŻK (63 Łukasz Borkowski ŻK), Maciej Serbintowicz, Kacper Grzeszczyk (70 Kacper Szumacher), Piotr Błędowski, Krystian Burcewicz (46 Kacper Walendykiewicz), Filip Wójcik (78 Michał Bendyk), Hubert Szramka ŻK (85 Maciej Dziarmaga).

LM U-19: ŁKS 1926 Łomża 1:1 (0:1) Stomil Olsztyn - 20 kwietnia, 13:00
Bartłomiej Bojar 55 - Filip Wójcik 33

Stomil: Błażej Caban - Maciej Dziarmaga ŻK + CZK 90', Aleksander Rutkowski (50 Damian Szulc ŻK), Jakub Jurczak, Mateusz Jońca ŻK (83 Kacper Szumacher), Maciej Serbintowicz, Kacper Grzeszczyk ŻK, Piotr Błędowski (69 Łukasz Borkowski), Krystian Burcewicz (46 Hubert Szramka ŻK), Filip Wójcik, Kacper Walendykiewicz (86 Piotr Nąć).

EJM: ITS Jeziorak Iława 5:2 (3:1) Stomil Olsztyn - 13 kwietnia, 11:00
Oskar Poniewski 19, Wiktor Drozdowski 29, Remigiusz Próchniewski 32, Dominik Wiśniewski 58, Kacper Neumann 64 - Konrad Krogól 31, Mateusz Wajszczyk 73

Stomil: Przemysław Rychlewski - Mateusz Wajszczyk ŻK (80 Adrian Jurczak), Damian Grablewski, Bartosz Pocałujko, Marcel Supranowicz, Szymon Mierzejewski, Kacper Wasilewski ŻK (82 Mateusz Piskorz ŻK), Tomasz Kosiewski, Mateusz Samsel (35 Szymon Stomma), Julian Michalski (75 Dominik Szymczyk), Konrad Krogól (75 Michal Pokropski).

EJM: Stomil Olsztyn 1:1 (0:1) Rona 03 Ełk - 18 kwietnia, 13:00
Konrad Krogól 67 - Dominik Łojewski 5

Stomil: Damian Czyż - Dawid Jastrzębski, Bartosz Pocałujko, Marcel Supranowicz, Adam Malinowski, Łukasz Borkowski (46 Mateusz Zyśk), Aleksander Rutkowski (46 Damian Grablewski), Szymon Mierzejewski, Konrad Krogól, Kacper Szumacher (46 Julian Michalski), Michał Bendyk (46 Mateusz Wajszczyk).

EJM: Warmia Olsztyn 0:2 (0:1) Stomil Olsztyn - 23 kwietnia, 17:00
Konrad Krogól 33, Aleksander Rutkowski 56

Stomil: Przemysław Rychlewski - Adam Malinowski, Bartosz Pocałujko, Damian Grablewski (82 Michał Pokropski), Marcel Supranowicz, Łukasz Borkowski (75 Mateusz Zyśk), Szymon Mierzejewski, Aleksander Rutkowski ŻK, Konrad Krogól, Kacper Szumacher, Michał Bendyk (70 Mateusz Wajszczyk).

I liga JM: Stomil II Olsztyn 3:1 (1:1) Delfin Rybno - 14 kwietnia, 13:30
Mateusz Piskorz 4, Szymon Rejniak 81, Mikołaj Banaszek 86 - Bartosz Uzarski 29

Stomil II: Przemysław Rychlewski ŻK - Dominik Szymczyk ŻK, Oskar Radziewicz, Mateusz Piskorz ŻK, Adrian Jurczak, Wiktor Jakacki (46 Damian Zarzycki), Julian Michałowski, Szymon Mejłun ŻK, Michał Pokropski (46 Aleksander Cieplak), Piotr Reisch (29 Szymon Rejniak), Maksymilian Szymczyk (25 Mikołaj Banaszek).

I liga JM: Stomil II Olsztyn 1:1 (0:1) Błękitni Orneta - 18 kwietnia, 13:00
Michał Pokropski 76 - Patryk Tatol 1

Stomil II: Aleksander Cieplak - Oskar Radziewicz, Adrian Jurczak, Damian Zarzycki (84 Tomasz Nowicki), Mateusz Piskorz, Mikołaj Banaszek (72 Sebastian Auguścik), Julian Michałowski (46 Marek Mierzejewski), Szymon Mejłun (63 Mateusz Janik), Michał Pokropski, Jakub Lewandowski (46 Szymon Rejniak), Piotr Reisch.

ET: Mały Jeziorak Iława 0:7 (0:2) Stomil Olsztyn - 14 kwietnia, 11:00
Igor Zapałowski 5, Remigiusz Niedbalski 26 (s), Jakub Brdak 60, Bartosz Filipiak 61, 66, Bartosz Florek 79, Paweł Dalecki 80

Stomil: Ariel Szymonowicz - Jakub Gołaś (55 Jakub Kamiński), Igor Zapałowski, Paweł Dalecki - Bartosz Florek, Jakub Rudnicki (70 Dawid Adamowicz), Adrian Morawski (61 Antoni Wanago), Kacper Karwowski (60 Szymon Giłowejno), Mateusz Drabiszczak, Jakub Brdak - Bartosz Filipiak.

ET: Stomil Olsztyn 4:1 (2:0) Rona 03 Ełk - 18 kwietnia, 11:00
Bartosz Filipiak 1, 33, 57, Bartosz Florek 75 - Filip Wierzbicki 64

Stomil: Ariel Szymonowicz - Jakub Kamiński (52 Jakub Gołaś), Igor Zapałowski ŻK, Paweł Dalecki - Bartosz Florek (76 Martyn Rybak), Szymon Giłowejno (45 Adrian Morawski), Jakub Rudnicki (74 Dawid Adamowicz), Kacper Karwowski (45 Bartłomiej Kwiatkowski), Mateusz Drabiszczak, Jakub Brdak - Bartosz Filipiak (60 Antoni Wanago).

Tagi: Stomil Olsztyn, Stomil Olsztyn - juniorzy


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!