OKS 1945 2:1 Ruch W. M.

20.01.07 14:20   mmks   0

Piłkarze Andrzeja Nakielskiego w swoim drugim spotkaniu sparingowym rozegranym dzisiaj na sztucznym boisku we Włocławku pokonali trzecioligowy Ruch Wysokie Mazowieckie 2:1 (0:1). Bramki dla naszej drużyny zdobyli Jarosław Kaszuba (70. min.) i Marek Śnieżawski (82. min.). Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Obaj trenerzy wystawili do boju najmocniejsze obecnie "jedenastki", które mają do dyspozycji.

Od samego początku spotkanie stało na wysokim poziomie. Jako pierwsi bramkę zdobyli podopieczni Piotra Zajączkowskiego. W 20. minucie Bartosza Grygorowicza zaskoczył wychowanek Naki Łukasz Jegliński, którego strzał odbił się jeszcze od jednego z naszych obrońców i wpadł do bramki. Mimo ambitnej postawy i kilku groźnych sytuacji naszej drużynie nieudało się zdobyć bramki w pierwszej części gry.

Po przerwie podopieczni Andrzeja Nakielskiego zaatakowali z jeszcze większym animuszem co w zupełności się opłaciło. W 70. minucie gry dośrodkowanie Przemysław Czerwińskiego strzałem głową na bramkę zamienił Jarosław Kaszuba. Osiem minut przed końcem Marek Śnieżawski po inwidualnej akcji zdobył zwycięskiego gola. Mimo jeszcze kilku sytuacji m. in. po rzutach wolnych egzekwowanych przez Piotra Trzcińskiego niepadła żadna bramka.

Tradycyjnie trener Nakielski dał szansę pokazania się dużej grupie piłkarzy. We Włocławku zabrakło narzekającego na kontuzję sprowadzonego zimą z Motoru Lubawa Łukasza Harmacińskiego.

Skład: Grygorowicz (60' Nieradka) - Kościuczuk (46' Podhorecki), Aziewicz, Frankowski, Żakowski (46' Górzec) - Michałowski (46' Gabrusewicz), Lech (46' Czerwiński), Wiśniewski (46' Graczyk), Trzciński, Łukasik (70' Śnieżawski), Śnieżawski (46' Kaszuba).