Olsztyn - Stadion Stomilu, 30 kwietnia 2011 r., godz. 17:00

OKS 1945 zremisował 1:1 z Wisłą Płock

30.04.11 19:13   em   8

Podopieczni Zbigniewa Kaczmarka zremisowali 1:1 z walczącą o awans do I ligi Wisłą Płock.

Po pierwszej połowie OKS 1945 prowadził 1:0 za sprawą Pawła Alancewicza, który w 39 minucie strzelił bramkę dla swojego zespołu.

Wisła Płock wyrównanła pod koniec drugiej połowy. Bramkę na wagę jednego punktu strzelił rezerwowy Michał Twardowski.

1. 01.05.11 21:56 mrowa221

ta co roku mówią , że za rok

2. 01.05.11 20:10 famas

mowilem nie ma co sie podniecac 1 liga. spokojnie spokojnie moze za rok zobaczymy

3. 01.05.11 19:53 Tajny

To ja wiem już czemu na trybunach taka cisza, bo zamiast śpiewać to oglądacie mecz.

4. 01.05.11 16:38 ergol

Ten mecz powinniśmy spokojnie wygrać tylko że dupy dał tutaj trener kaczmarek co do przeprowadzonych zmian.Wystarczyło tylko wspomóc suchockiego ,który to widac było że ma chęci do gry i był poprostu za szybki dla naszych pomocników.Wpuszczenie stefanowicza na dosłowne sekundy meczu to było dla wielu kibiców zupełnie nie zrozumiałe.Wystarczylo przecież na ostatnie pół godziny wprowadzić szybkiego i zawsze ambitnego stefana przed nim suchy jeszcze pafik i by rozklepali defensywe petry.---------- panie trenerze duży minus za ten mecz.

5. 01.05.11 15:37 Kot

Kaczmarek do zmiany, bo nie wystawia najlepszego naszego zawodnika tylko trzyma go cały mecz na ławie! Skandal! Nie poznał się na jego talencie czy co?!

6. 01.05.11 15:31 cezaryz

Mimo wszytko wielki dzięki za dobry mecz, czekamy na ten z elblągiem.

7. 01.05.11 14:11 mrowa221

zgadzam się z arek0311 powinna być czerwona kartka na faulu na Kowalskim !

8. 01.05.11 11:35 arek0311

Szkoda że przy 1:0 sędzia czerwonej obrońcy z Płocka nie pokazał bo za faul na wychodzącym na czystą pozycję Kowalskim ewidentnie się należała!!! Ogólnie to gwizdał do dupy jak każdy sędzia w tej rundzie na naszym boisku:( Nie smarujesz nie jedziesz... niestety:(((