Relacja z meczu OKS II Stomilowcy Olsztyn - Tęcza Biskupiec

22 stycznia 2011 r.
godz. 18:00

OKS II Stomilowcy Olsztyn 5:3 Tęcza Biskupiec
1:1
25' Mateusz Różowicz
71' Michał Ruszkiewicz
76' Konrad Rusiecki
86' Karol Miller
90' Marcin Bender
Bramki Rafał Dzierbicki 31'
Bartłomiej Bogdaniuk 75'
Piotr Adamczyk 90'
Bramki OKS II Stomilowcy Olsztyn: Jakub Koledziński - Paweł Podhorodecki, Piotr Wobolewicz (46 Łukasz Gomoła), Tomasz Laskowski (46 Paweł Kaszubski), Jakub Prusik (46 Marcin Bender) - Jacek Gabrusewicz, Michał Ruszkiewicz, Maciej Szostek, Jarosław Kaszuba (46 Konrad Rusiecki) - Mateusz Różowicz (27 Karol Miller), Piotr Żurawel (70 Mateusz Banaś).
Tęcza Biskupiec:
Szczegóły Sędzia główny: Łukasz Gomoła (I połowa), Dariusz Maleszewski (II połowa).
Sędziowie liniowi: brak.
Widzów: 30.

OKS II Stomilowcy Olsztyn podobnie jak w lidze strzelili Tęczy Biskupiec pięć bramek. Podopieczni Dariusza Maleszewskiego wygrali sparing 5:3.

- Spotkanie odbyło się w cieżkich warunkach (zaśnieżone boisko i mróz - red.). Bramki strzelaliśmy z dobrze rozegranych akcji. Przeciwnik do siatki trafiał po naszych błędach w drugiej linii i kontrach. Był to pierwszy nasz sparing po tygodniu ciężkiej pracy. Cały czas trenujemy i przygotowujemy się do ligi - powiedział po meczu trener Dariusz Maleszewski.

Wieczorem w sobotę przy sztucznym oświetlenie OKS II Stomilowcy zmierzą się z rywalem z IV ligi - Tęczą Biskupiec. Początek meczu o godz. 18:00.

Trener Dariusz Maleszewski pierwszy raz w akcji zobaczy nowych zawodników Jakuba Prusika, Jacka Gabrusewicza i Michała Ruszkiewicza. W napadzie wystąpi stary-nowy napastnik Mateusz Różowicz. Szansę na przekonanie trenera do gry w zespole będzie miało dwóch zawodników: Mateusz Banaś (Wkra Działdowo) oraz Piotr Wobolewicz (Motor Lubawa).

Z powodu osobistych w meczu nie wystąpi trzech zawodników: Marek Maleszewski, Piotr Pająski oraz Krystian Wojciechowski. Tego pierwszego w bramce zastąpi Jakub Koledziński. Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią na olsztyńskim osiedlu Dajtki.

Podczas meczu będzie można zakupić szaliki na 65-lat klubu oraz skarpetki Stomilu. Serdecznie zapraszamy na mecz! Ci, którzy z różnych powodów nie będą mogli przyjechać na Dajtki zapraszamy do śledzenia wyniki on-line w naszym serwisie.