Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

OSiR wyremontuje schody prowadzące na trybunę krytą

17.07.18 09:03   em   4  

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie ogłosił przetarg w którym wybierze firmę, która wykona remont schodów zewnętrznych oraz malowanie elewacji pomiędzy schodami zewnętrznymi na Stadionie Miejskim w Olsztynie.

Prace remontowe mają być tak prowadzone, żeby nie przeszkadzały w realizacji imprez masowych, które od września powrócą na stadion przy al. Piłsudskiego 69a.

Zainteresowane firmy oferty mogą składać do 1 sierpnia, do godz. 14. Piętnaście minut później zostaną otwarte oferty. Prace mają być wykonane do 28 września 2018 r.

Tagi: stadion Stomilu


Komentarze

 1. 19.07.18 11:42 zjs

  Najważniejsza jest płyta boiska, a tu mamy problem. Prace zostały wstrzymane. Powodem jest wadliwie wykonana instalacja burzowa podczas budowy stadionu. Podczas opadu deszczu płyta boiska zamieniała się w jezioro bo woda nie spływała. Nie spływała, bo napływała burzówką na stadion. Do czasu naprawy spartaczonej burzówki, prace wstrzymano. Będzie kasa na inwestycje?

 2. 17.07.18 10:16 Darek

  Niech poprawiają. Stadionu nie wybudują przez kilka najbliższych lat to niech chociaż poprawia to co się da. Schody zawsze można zdemontować i wykorzystać na nowym obiekcie:) hahaha. Swoją drogą odpowiednio przebudowana kryta mogłaby stanowić podstawę nowego stadionu. ..schody już będą:)

 3. 17.07.18 10:15 lechita

  Owsian i po co marudzisz. Ciesz się że coś się dzieje

 4. 17.07.18 09:18 Owsian

  No i to jest własnie nowy stadion w wydaniu miasta wolnego od futbolu.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!