Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Emil Marecki

OSiR wyremontuje schody prowadzące na trybunę krytą

17.07.18 09:03   em   4  

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie ogłosił przetarg w którym wybierze firmę, która wykona remont schodów zewnętrznych oraz malowanie elewacji pomiędzy schodami zewnętrznymi na Stadionie Miejskim w Olsztynie.

Prace remontowe mają być tak prowadzone, żeby nie przeszkadzały w realizacji imprez masowych, które od września powrócą na stadion przy al. Piłsudskiego 69a.

Zainteresowane firmy oferty mogą składać do 1 sierpnia, do godz. 14. Piętnaście minut później zostaną otwarte oferty. Prace mają być wykonane do 28 września 2018 r.

Tagi: stadion Stomilu


Komentarze

 1. 19.07.18 11:42 zjs

  Najważniejsza jest płyta boiska, a tu mamy problem. Prace zostały wstrzymane. Powodem jest wadliwie wykonana instalacja burzowa podczas budowy stadionu. Podczas opadu deszczu płyta boiska zamieniała się w jezioro bo woda nie spływała. Nie spływała, bo napływała burzówką na stadion. Do czasu naprawy spartaczonej burzówki, prace wstrzymano. Będzie kasa na inwestycje?

 2. 17.07.18 10:16 Darek

  Niech poprawiają. Stadionu nie wybudują przez kilka najbliższych lat to niech chociaż poprawia to co się da. Schody zawsze można zdemontować i wykorzystać na nowym obiekcie:) hahaha. Swoją drogą odpowiednio przebudowana kryta mogłaby stanowić podstawę nowego stadionu. ..schody już będą:)

 3. 17.07.18 10:15 lechita

  Owsian i po co marudzisz. Ciesz się że coś się dzieje

 4. 17.07.18 09:18 Owsian

  No i to jest własnie nowy stadion w wydaniu miasta wolnego od futbolu.

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!