Artykuł

Logo firmy OGEN, fot. ogen.pl

Logo firmy OGEN, fot. ogen.pl

Ogen zbadał piłkarzy Stomilu

29.04.19 11:31   kyn   0  

Partner Stomilu Olsztyn pobrał próbki do badań genetycznych od zawodników olsztyńskiego klubu. Szczegółowe raporty dostępne będą w przeciągu 4-6 tygodni.

Centrum analiz genetycznych ogen.pl jest nowatorską firmą, oferująca indywidualne raporty genetyczne, z których można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji na temat własnego zdrowia.

Na stronie firmy czytamy: - OGEN powstał z myślą o wszystkich tych, którzy pragną na co dzień troszczyć o siebie i swoich bliskich, w sposób zgodny z ich organizmem. Zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych osiągnięć genetyki i zaawansowanej technologii. Dzięki OGEN poznasz informacje zapisane w Twoich genach. Naszym celem jest upowszechnienie indywidualnych analiz genetycznych dla realnej i profilaktycznej ochrony życia oraz zdrowia. Wierzymy, że dzięki dyskusji wywołanej za sprawą OGEN, refundowaną opieką genetyczną w Polsce zostaną objęci szczególnie wszyscy ci, u których wywiad rodzinny wykazuje predyspozycje do poważnych obciążeń zdrowotnych, pacjenci ze sprzężonymi zaburzeniami organizmu oraz osoby pozostawione bez jednoznacznie postawionej diagnozy medycznej.

Wszyscy zawodnicy będą mieli wykonane raporty na temat swoich uwarunkowań genetycznych, co pozwoli dopasować trening, dietę i regenerację indywidualnie do potrzeb każdego z nich.

Tagi: Stomil Olsztyn, Ogen, Beesfund


Komentarze

Artykuł nie został jeszcze skomentowany - możesz być pierwszą osobą!

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!