Relacja z meczu Okocimski KS Brzesko - Stomil Olsztyn

Grzesiu Lech przedłużył nadzieje na utrzymanie! Stomil wygrywa w Brzesku!

ż Łukasz Tymiński
kartki Paweł Głowacki ż
Michał Trzeciakiewicz ż
Łukasz Jegliński ż
Bramki Okocimski KS Brzesko: 96. Mateusz Kuchta - 2. Konrad Wieczorek (84, 4. Mateusz Wawryka), 23. Radosław Jacek, 21. Arkadiusz Ryś, 6. Bartosz Sobotka - 13. Sani Goringo Abubakar (77, 18. Jakub Kapsa), 20. Daniel Brud, 14. Łukasz Tymiński, 8. Bruno Żołądź, 10. Konrad Cebula - 9. Patryk Stefański (63, 11. Kacper Tatara).
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 16. Dawid Szymonowicz, 51. Marcin Warcholak - 55. Grzegorz Lech, 7. Paweł Głowacki (75, 12. Michał Trzeciakiewicz), 21. Łukasz Jegliński, 10. Piotr Darmochwał, 95. Patryk Kun (70, 23. Arkadiusz Koprucki) - 77. Paweł Łukasik (56, 9. Tomasz Bzdęga).
Szczegóły sędziował: Paweł Malec (Łódź).
widzów: 150.

Stomil Olsztyn wygrał 1:0 (0:0) na wyjeździe z Okocimskim KS-em Brzesko, dzięki czemu przyczynił się do spadku brzeszczan do II ligi. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Grzegorz Lech!

- Mecz był bardzo wyrównany. Mieliśmy jednak więcej sytuacji od rywali. M.in. Dawid Szymonowicz powinien dzisiaj strzelić bramkę po stałym fragmencie. Dobrze, że zagraliśmy na zero z tyłu i udało się strzelić bramkę na wagę trzech punktów. Walczymy nadal - powiedział po meczu trener Stomilu Olsztyn Adam Łopatko.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:06:43

90+4' Koniec! Zwycięstwo! Wszyscy w niedzielę na mecz !!!
90' 4 minuty do końca spotkania!
85' GOOOOOOOOOOOOL! Grzegorz Lech!
76' Michał Trzeciakiewicz za Pawła Głowackiego.
75' 15 minut do końca...
70' Arkadiusz Koprucki wchodzi za Patryka Kuna.
67' Można się napić wody.
56' Tomasz Bzdęga wchodzi za Pawła Łukasika.
47' Stomil powinien prowadzić 1:0. Niestety Grzegorz Lech w idealnej sytuacji trafia prosto w bramkarza.
46' Początek drugiej połowy.
45+2' Koniec pierwszej pomocy. Bez bramek.
41' Żółtą kartką ukarany Paweł Głowacki.
1' Zaczęli!
Skład gospodarzy: Mateusz Kuchta - Arkadiusz Ryś, Radosław Jacek, Bartosz Sobotka, Konrad Wieczorek, Łukasz Tymiński, Daniel Brud, Bruno Żołądź, Konrad Cebula, Sani Goringo Abubakar, Patryk Stefański.
Skład Stomilu na mecz z Okocimskim KS Brzesko: Piotr Skiba - Janusz Bucholc, Dawid Szymonowicz, Arkadiusz Czarnecki, Marcin Warcholak - Piotr Darmochwał, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Grzegorz Lech, Patryk Kun - Paweł Łukasik.

W środę piłkarze Stomilu Olsztyn zagrają w Brzesku z miejscowym Okocimskim KS. Początek meczu o godzinie 17:00.

Przypomnijmy. Drużyna gospodarzy zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, Stomil natomiast zajmuje przedostatnie miejsce. W Brzesku zatem spotkają się dwie ostatnie drużyny I ligi.

Sztab szkoleniowy Stomilu Olsztyn zastosował ten sam manewr jak przy wyjeździe do Świnoujście. Nie było porannego treningu w Olsztynie, a z samego rana klubowy autokar ruszył w Polskę. Zajęcia odbyły się w Nadarzynie.

- Nie będzie to łatwy mecz. Będzie to tak samo trudne spotkanie jak ostatnio z Sandecją. Okocimski KS gra u siebie i posiadając atut własnego boiska będzie groźnym przeciwnikiem. Jeśli nasz przeciwnik zagra "na luzie", może być jeszcze bardziej groźny - mówi dla stomilolsztyn.com trener Adam Łopatko.