Relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

I liga - 2015/2016 Koniec Grudziądz
Olimpia Grudziądz 2:0 Stomil Olsztyn
1:0
7' Marcin Kaczmarek (karny)
89' Robert Szczot
ż Michal Piter Bučko
ż Marcin Smoliński
ż Donald Djoussé
kartki Paweł Głowacki ż
Dawid Szymonowicz ż
Bramki Olimpia Grudziądz: 26. Bartosz Fabiniak - 25. Paweł Kowalczyk, 2. Michał Łabędzki, 4. Tomasz Lewandowski, 27. Marcin Woźniak - 39. Donatas Kazlauskas (60, 7. Robert Szczot), 28. Michal Piter-Bučko, 11. Marcin Smoliński (80, 8. Kamil Kurowski), 21. Fabian Pawela (73, 18. Adam Cieśliński), 9. Marcin Kaczmarek - 99. Donald Djoussé.
Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 3. Rafał Remisz, 6. Jarosław Ratajczak - 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 7. Paweł Głowacki (84, 77. Paweł Łukasik), 5. Grzegorz Lech, 20. Tsubasa Nishi (67, 10. Irakli Meschia) - 99. Piotr Karłowicz (67, 8. Piotr Głowacki).
Szczegóły sędziował: Piotr Idzik (Poznań).
widzów: 1500.

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 09:50:38

94' Koniec meczu.
93' Piotr Skiba broni strzał Donalda Djoussé
91' Rzut rożny dla gospodarzy.
90' 4 minuty doliczone.
89' Robert Szczot po szybkiej kontrze podwyższa wynik na 2:0.
88' Rzut wolny z ok 35 metrów, minimalnie obok bramki Meschia.
87' Faul na Meschii, sędzia chciał pokazać kartkę naszemu zawodnikowi za udawanie, ale... podyktował wolny Stomilowi.
85' Rzut rożny dla Stomilu.
84' Boisko opuszcza Paweł Głowacki, w jego miejsce Paweł Łukasik
83' Paweł Łukasik przygotowany do wejścia.
82' Rzut wolny sprzed pola karnego, Irakli Meschia prosto w ręce bramkarza gospodarzy...
82' Kolejny raz nie potrafimy dojść do sytuacji strzeleckiej, pomimo że akcja zapowiada się całkiem dobrze.
80' Boisko opuszcza Smoliński, w jego miejsce Kamil Kurowski
78' Zamieszanie w środku pola. Piłkarze Stomilu sygnalizują, że Djoussé kopnął naszego zawodnika. Kartkami ukarani Szymonowicz i wspomniany Djoussé.
76' Irakli Meschia marnuje 100% sytuację, strzela obok bramki po doskonałym podaniu ze środka pola od Lecha.
75' ...i znowu wyłapuje Bartosz Fabiniak
74' Rzut rożny dla Stomilu.
73' Boisko opuszcza Fabian Pawela, w jego miejsce Adam Cieśliński
68' Rzut rożny dla Stomilu, Meschia dośrodkowuje. Piłka trafia ostatecznie w ręce bramkarza.
68' Zamieszanie w polu karnym Olimpii, tylko rzut rożny.
67' Boisko opuszcza Tsubasa Nishi, w jego miejsce Irakli Meschia
67' Podwójna zmiana w Stomilu. Boisko opuszcza Piotr Karłowicz, w jego miejsce Piotr Głowacki
67' W ostatnich minutach praktycznie nie schodzimy z połowy gospodarzy.
64' Trener Jabłoński woła z rozgrzewki Meschię i Głowackiego.
63' Rzut wolny z lewej strony, Głowacki jednak za krótko. Źle wykonany.
60' Boisko opuszcza Donatas Kazlauskas, w jego miejsce Robert Szczot.
59' Karłowicz minął dwóch obrońców, wyszedł na sam na sam i w ostatnim momencie bramkarz Olimpii wybija piłkę spod nóg naszego napastnika.
58' Robert Szczot szykowany do wejścia na murawę.
56' Rzut rożny dla Stomilu z prawej strony. Dobre dośrodkowanie Lecha, sędzia jednak odgwizduje faul Suchockiego.
55' Podanie do Tsubasy na lewą stronę, ten uderza wprost w Fabiniaka.
52' Nieporadnie rozgrywamy w środku pola, podobnie z resztą jak i przeciwnicy.
51' Donatas Kazlauskas upomniany słownie przez sędziego za przytrzymywanie piłki po faulu.
50' Na stadionie Olimpii niecodzienna sytuacja, brak dopingu, cisza. Słychać tylko komentarze kibiców i ławkę trenerską.
46' Zaczynamy drugą połowę.
45' Pressing Stomilu już na połowie gospodarzy, gubią się piłkarze Limpii, ale nie potrafimy w żaden sposób tego wykorzystać.
42' Paweł Głowacki ukarany żółtą kartką.
41' Coraz większa przewaga Stomilu, jednak nie wynika z niej za dużo.
40' Nishi z 18 metra, niecelnie.
39' Po szybkiej kontrze piłka wpada do bramki Stomilu, sędzia uznaje, że ze spalonego.
38' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowuje Ratajczak, Suchocki w polu karnym zablokowany.
37' Piotr Karłowicz wpadł w pole karne, próbował dośrodkować z końcowej linii. Rzut rożny.
36' Na rozgrzewce Paweł Łukasik i Irakli Meschia.
35' Donald Djoussé przy każdym kontakcie z Czarneckim pada na murawę.
34' Żółtą kartką ukarany Marcin Smoliński, za zatrzymanie kontrataku Stomilu.
33' Wolny dla Olimpii na wysokości linii pola karnego, dośrodkowanie, wybija Skiba.
31' Rzut rożny dla Stomilu, Szymonowicz bliski uderzenia, ponownie Lech i tym razem Szymonowicz obok bramki.
30' Żółtą kartką ukarany Michal Piter Bučko za faul na Suchockim.
28' Kibice Olimpii Grudziądz opuścili swój sektor, "pozdrawiając" wcześniej kilkukrotnie zarząd swojego klubu słowami "Olimpia to my, a nie prezes i jego psy"
26' Strzał Głowackiego zbyt słaby by zaskoczyć Fabiniaka.
22' Na spalonym Donald Djoussé, mogło być groźnie.
21' Chyba udało się poukładać grę i zapomnieć o szybkim straconym golu. Coraz lepiej w ofensywie nasza drużyna
21' Ratajczak dośrodkowywał w pole karne, wybijają gospodarze.
20' Rzut rożny dla Stomilu, piłka pod nogami obrońców.
17' Rzut rożny dla Olimpii, krótkie rozegranie, ale radzą sobie nasi obrońcy.
15' Rzut rożny dla Stomilu, dośrodkowanie Lecha, wybijają obrońcy.
14' Olimpia podbudowana bramką, z przewagą na murawie. Stomil w pierwszych 15 minutach - delikatnie mówiąc - niemrawo.
13' Donald Djoussé strzałem sprzed pola karnego sprawił małe kłopoty naszemu bramkarzowi.
10' W odpowiedzi Suchocki próbował zaskoczyć Fabiniaka, ale bez większego zagrożenia.
7' Z rzutu karnego prowadzenie obejmują gospodarze.
6' Protesty olsztyńskich piłkarzy, do piłki podchodzi Marcin Kaczmarek.
5' Rzut karny dla gospodarzy. Na murawę padł Donald Djoussé, zdaniem sędziego faulował Czarnecki...
Gramy!
Na ławce Stomilu Michał Leszczyński, Tomasz Wełna, Piotr Głowacki, Irakli Meschia, Karol Żwir i Paweł Łukasik. Z powodu grypy żołądkowej nie zobaczymy dzisiaj Michała Trzeciakiewicza.
Olimpia: 26. Bartosz Fabiniak - 25. Paweł Kowalczyk, 4. Tomasz Lewandowski, 2 Michał Łabędzki, 27. Marcin Woźniak , 28. Michal Piter-Bučko - 11. Marcin Smoliński, 39. Donatas Kazlauskas, 9. Marcin Kaczmarek, 21. Fabian Pawela - 99. Donald Djoussé
Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 87. Arkadiusz Czarnecki, 6. Jarosław Ratajczak, 3. Rafał Remisz - 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech, 9. Łukasz Suchocki, 16. Dawid Szymonowicz, 20. Tsubasa Nishi - 99. Piotr Karłowicz
Witamy z Grudziądza. Piłkarze na boisku, a my bierzemy się za przepisywanie składów.