Relacja z meczu Olimpia Grudziądz - Stomil Olsztyn

Sparingi lato 2018 Koniec Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1:2 Stomil Olsztyn
0:2
58' Robert Hirsz Bramki Marcin Stromecki 5'
Michał Góral 45'
Bramki Olimpia Grudziądz: Wojciech Muzyk (46 Mikołaj Brylewski) - Damian Ciechanowski (46 Adrian Bielawski), zawodnik testowany (46 zawodnik testowany), zawodnik testowany (46 zawodnik testowany, 88 Dominik Kowalski), Ariel Wawszczyk - zawodnik testowany (46 Konrad Handzlik), Donatas Nakrošius (70 Marcin Poręba), zawodnik testowany (70 Mateusz Rumiński), Aghwan Papikjan, Marcin Kaczmarek (46 zawodnik testowany, 70 Grzegorz Kochalski) - Mateusz Marzec (46 Robert Hirsz).
Stomil Olsztyn: Michał Leszczyński - Lukáš Kubáň (46 Janusz Bucholc), Szymon Jarosz..." class="playerVote">Szymon Jarosz, Łukasz Sołowiej (68 Ernest Dzięcioł), Remigiusz Szywacz (68 Jakub Mosakowski) - Wołodymyr Tanczyk (46 Tomasz Zając), Miłosz Trojak (46 Łukasz Jegliński), Marcin Stromecki (63 Dominik Wasiak), Grzegorz Lech (46 Paweł Głowacki), Piotr Głowacki (46 Dominik Kun) - Michał Góral (68 Rafał Śledź, 81 Mateusz Mętlicki).
Szczegóły sędziował: Mariusz Korpalski (Toruń).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 23:19:13

91' Koniec meczu. Wygrywamy w Grudziądzu 2:1.
82' Ależ mieliśmy szczęście. Futbolówka po strzale z wolnego Hirsza trafiła w słupek. 738
81' Mętlicki za Śledzia. 1
68' Za Sołowieja, Szywacza i Górala na boisku Dzięcioł, Mosakowski i Śledź. 1
66' Zmiany Mosakowskiego i Dzięcioła wstrzymane, nie weszli zgodnie z zapowiedzią. 1
63' Dominik Wasiak w miejsce Stromeckiego, który przed chwilą ucierpiał w starciu z rywalem. 1
63' Stromecki zderzył się z rywalem, ma rozciętą głową. Rywal łup brwiowy.
60' Rozkręcają się gospodarze. Hirsz uderza na bramkę, ale dobrze broni Leszczyński. 738
58' GOL - Robert Hirsz. Pokonał Leszczyńskiego strzałem zza pola karnego. 738
55' Michał Góral odzyskał piłkę w polu karnym, podał do Stromeckiego, a ten z 6 metrów nie trafił do pustej bramki. 1
52' Dominik Kun zagrał prostopadle do Michała Górala, a uderzona przez niego piłka trafiła w słupek. 1
50' W przerwie na boisku nie pojawił się jednak Mętlicki jak informowała oficjalna strona. Cały czas gra Góral. 1
46' Ruszyła druga połowa.
46' Prowadzimy do przerwy z drugoligową Olimpią Grudziądz 2:0 po golach z 5. minuty Marcina Stromeckiego i 45. minuty Michała Górala. Chwila przerwy i piłkarze wracają na boisko.
45' GOOOOOOOLLLLL - MICHAŁ GÓRAL. Debiutanckie trafienie w Stomilu notuje po strzale głową. Dogrywał Piotr Głowacki. 1
37' Skład w dzisiejszym meczu ma wyglądać tak: Michał Leszczyński (70 Adrian Serowiec) - Lukáš Kubáň (46 Janusz Bucholc), Szymon Jarosz, Łukasz Sołowiej (60 Ernest Dzięcioł), Remigiusz Szywacz (60 Jakub Mosakowski) - Wołodymyr Tanczyk (46 Tomasz Zając), Miłosz Trojak (46 Łukasz Jegliński), Marcin Stromecki (60 Dominik Wasiak), Grzegorz Lech (46 Paweł Głowacki), Piotr Głowacki (46 Dominik Kun) - Michał Góral (46 Mateusz Mętlicki, 70 Rafał Śledź). 1
32' Teraz "biało-niebiescy" przeprowadzili składną akcję, Góral podał do Lecha, jednak jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany. 1
28' Kolejna dobra interwencja Leszczyńskiego, tym razem po strzale jednego z rywali zza "szesnastki". 738
24' Teraz świetna interwencja Leszczyńskiego, który obronił piłkę po groźnym uderzeniu z rzutu wolnego z około 20 metrów. 738
18' Na boisku niewiele się dzieje, nadal prowadzimy 1:0.
5' GOOOOLLL - MARCIN STROMECKI. Pokonał bramkarza rywali strzałem zza pola karnego. 1
4' Dobra akcja Stomilu. Marcin Stromecki dośrodkował w pole karne, do piłki doszedł Grzegorz Lech, jednak strzelił wprost w bramkarza. 1
1' Gramy! W Stomilu od początku dwójka testowanych - Szymon Jarosz i Miłosz Trojak.