Relacja z meczu Omulew Wielbark - Stomil II Olsztyn

godz. 17:00

Grunwaldzka 2, 12-160 Wielbark
Omulew Wielbark 1:1 Stomil II Olsztyn
0:0
80' (k) Daniel Włodkowski Bramki 58' Karol Żwir
ż Daniel Włodkowski kartki Michał Wiśniewski ż
Patryk Kun ż
Bartosz Borawski ż
Bramki Omulew Wielbark: 12. Tomasz Przybysz - 3. Marek Remiszewski (65, 4. Kamil Dębek), 6. Michał Kwiecień, 7. Jakub Domżalski (89, 5. Konrad Staszewski), 9. Jakub Miłek (27, 22. Patryk Szczygielski), 10. Damian Kujtkowski, 11. Sebastian Nowakowski (70, 8. Mateusz Abramczyk), 13. Michał Murawski, 17. Sebastian Rudzki, 19. Dawid Mikulak, 26. Daniel Włodkowski.
Stomil II Olsztyn: 29. Michał Przyborowski - 21. Bartosz Borawski, 16. Dawid Szymonowicz, 77. Michał Wiśniewski, 24. Wojciech Dziemidowicz - 14. Mateusz Jurczak, 55. Piotr Łysiak, 27. Paweł Tomkiewicz, 8. Karol Żwir, 31. Patryk Kun - 19. Patryk Nowak.
Szczegóły sędziował: Tomasz Tylus (Kolno).

Rezerwy Stomilu Olsztyn zremisowały w Wielbarku z Omulwią. Kibice bramki zobaczyli dopiero po przerwie.

Na prowadzenie Stomil wyszedł w 58 minucie za sprawą Karola Żwira. Do wyrównania doszło w 80 minucie. Pewnie rzut karny wykorzystał zawodnik gospodarzy. Arbiter podyktował "jedenastkę" za rękę w polu karnym Wojciecha Dziemidowicza.

- Mieliśmy w tym spotkaniu dużą przewagę. Powinniśmy wygrać. Gospodarze na swoim małym boisko grali agresywnie. Przy wyniku 1:0 powinniśmy bardziej poszanować piłkę. Ogólnie było to bardzo ciekawe, żywe spotkanie - powiedział po meczu Michał Alancewicz, trener Stomilu II Olsztyn.

Kolejne spotkanie piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają w najbliższą niedzielę z Zatoką Braniewo.

Piłkarze Stomilu II Olsztyn zagrają dzisiaj (środa) o godzinie 17 ligowe spotkanie w Wielbarku.

Trener Michał Alancewicz zabierze na mecz m.in. Piotra Łysiaka, Patryka Kuna, Karola Żwira czy Wojciecha Dziemidowicza.