Relacja z meczu Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów

ż Molloy
ż Cetnarski
ż Biedrzycki
kartki Biel ż
Bramki Stomil Olsztyn: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 97. Wiktor Biedrzycki, 30. Rafał Remisz, 3. Lukáš Kubáň - 26. Eric Molloy, 31. Maciej Pałaszewski (59, 90. Waldemar Gancarczyk), 63. Wojciech Hajda, 70. Mateusz Cetnarski (67, 16. Koki Hinokio), 10. Artur Siemaszko (73, 11. Mateusz Gancarczyk) - 9. Szymon Sobczak
GKS Bełchatów: 12. Daniel Niźnik - 16. Mikołaj Grzelak, 5. Michał Kołodziejski, 21. Mariusz Magiera, 9. Krzysztof Wołkowicz - 14. Bartosz Biel, 8. Paweł Czajkowski, 19. Adrian Małachowski, 20. Mateusz Marzec (87, 7. Bartłomiej Bartosiak), 11. Émile Thiakane (77, 15. Wiktor Putin) - 6. Dawid Kocyła (90, 18. Maciej Mas)
Szczegóły Sędzia: Konrad Kiełczewski (Białystok).

Relacja live Ostatnia aktualizacja: 04:35:53

95' Koniec meczu.
91' Boisko opuszcza Dawid Kocyła, w jego miejsce Maciej Mas 70
91' Cztery minuty jeszcze będziemy zmuszeni podziwiać to widowisko.
89' Żółtą kartką ukarany Bartosz Biel 70
87' Boisko opuszcza Mateusz Marzec, w jego miejsce Bartłomiej Bartosiak 70
87' Gancarczyk na dziesiątym metrze, uderza w... trybuny. 1
86' Mogło być 0:2, Marzec na sam na sam ze Skibą. Broni bramkarz Stomilu. 70
85' Zaskoczony Stomil, goście wychodzą na prowadzenie. Bartosz Biel z bliska umieszcza piłkę w siatce. 70
84' Piłka coraz częściej w okolicach bramki gości. Teraz akcja zakończona minimalnie niecelnym strzałem Hajdy sprzed szesnastki. 1
78' Główka Molloya po rzucie rożnym, niecelna. 1
77' Boisko opuszcza Émile Thiakane , w jego miejsce Wiktor Putin 70
73' Boisko opuszcza Artur Siemaszko, w jego miejsce Mateusz Gancarczyk 1
72' Rzut wolny, 30. metr na wprost bramki Niżnika. Bezpośredni strzał, ale zbyt słaby żeby bramkarz miał z nim jakikolwiek problem. 1
72' Stomil w ataku pozycyjnym, ciężko jest się przedostać pod bramkę. Teraz akcję przyśpieszył trochę Hinokio mijając trzech zawodników gości, piłka trafiła do Siemaszki, który dośrodkował w ręce bramkarza. 1
70' Groźne wstrzelenie piłki tuż przed bramką Skiby, strzał głową na szczęście niecelny. Trzeba uważać. 70
67' Boisko opuszcza Mateusz Cetnarski, w jego miejsce Koki Hinokio 1
60' Rzut wolny dla Stomilu z prawej strony, będzie dośrodkowanie w pole karne. I co? I nic. 1
58' Boisko opuszcza Maciej Pałaszewski, w jego miejsce Waldemar Gancarczyk 1
58' Płaski strzał z rzutu wolnego mija lewy słupek bramki Skiby. 70
57' Żółtą kartką ukarany Wiktor Biedrzycki, a goście będą mieli rzut wolny z linii 17 metra. 1
56' Żółtą kartką ukarany Mateusz Cetnarski 1
51' Żółtą kartką ukarany Eric Molloy 1
46' Gramy! 1
45' Koniec pierwszej połowy.
41' Rzut rożny dla Stomilu. Nie zaskoczymy nikogo jak napiszemy, że zagrożenie po nim bliskie zeru. 1
40' Akcja Sobczaka w polu karnym, położył obrońcę, który zatrzymał piłkę ręką. Sędzia niewzruszony. 1
34' Kibice znacząco kiwają głową jako reakcja na niedokładne i nieporadne próby akcji olsztyńskiej drużyny. 1
32' Teraz Molloy, kilka podbić w polu karnym, mocny strzał z woleja, ale zablokowana piłka w drodze do bramki. 1
32' Niepewna interwencja bramkarza, piłka spada na 16 metr, pusta bramka, strzela Biedrzycki na niebronioną bramkę i... piłka trafia w Kubana. 1
23' Dużo nerwowości, a przez to i niedokładności w grze Stomilu. Na trybunach coraz głośniejsze niezadowolenie. Efektem niedokładnej gry już druga żółta kartka dla piłkarza Stomilu. 1
22' Żółtą kartką ukarany Wojciech Hajda 1
17' Żółtą kartką ukarany Maciej Pałaszewski 1
13' Rzut rożny dla Stomilu, wybijają kilkukrotnie obrońcy, ostatecznie akcja zakończona beznadziejnym strzałem Biedrzyckiego. Za dużo dośrodkowań, za mało prób strzału. 1
10' Rzut rożny dla Stomilu po szybkiej kontrze, dośrodkowanie, ale faul w ataku i nic z tego nie będzie. 1
9' Pierwsze minuty dla gości, kolejny rzut rożny po odważnej akcji. 70