Artykuł

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Zdjęcie jest ilustracją do tekstu, fot. Artur Szczepański

Oświadczenie Stomilu ws. wycofania rezerw

17.06.17 10:34   em   7  

Stomil Olsztyn wycofał z rozgrywek drużynę rezerw. Na oficjalnej stronie pojawił się komunikat z wyjaśnieniem sytuacji.

Treść oryginalna ze strony stomilolsztyn.com:

Stomil Olsztyn S.A. informuje, że zespół Stomilu II Olsztyn nie przystąpi do rozgrywek "klasy okręgowej" w sezonie 2017/18. Decyzja ta spowodowana jest aspektami sportowymi jak i również ekonomicznymi.

Zapleczem pierwszego zespołu w nadchodzącym sezonie będzie drużyna Juniorów (zawodnicy urodzeni w 1999 roku i młodsi), która obecnie walczy o awans do Centralnej Ligi Juniorów. Chcemy dać szansę i mobilizować najbardziej uzdolnionych młodych zawodników, którzy w większej liczbie będą mieli możliwość na co dzień trenować z pierwszym zespołem. Chcemy większy nacisk, uwagę oraz środki skupić na drużynach, które są lub walczą o ligi centralne (Juniorzy, Juniorzy Młodsi oraz Trampkarze), tak aby z tych zespołów w przyszłości pozyskiwać młodzieżowców do gry w pierwszej drużynie "Dumy Warmii". Takie rozwiązanie sprawdza się w innych klubach Nice 1 ligi oraz LOTTO Ekstraklasy.  

Po zakończeniu sezonu zawodnicy, którzy skończyli wiek juniora (rocznik 1998) spotkają się z trenerami i zarządem celem przedstawienia im nowych rozwiązań na nadchodzący sezon. Nikogo nie chcemy zostawić samemu sobie, mamy plan na naszych zawodników i będziemy wspierać ich w dalszej karierze piłkarskiej.  

Decyzja zarządu Klubu o wycofaniu drugiej drużyny z rozgrywek ligowych w nadchodzącym sezonie nie oznacza, że w przyszłości nie nastąpi jej reaktywacja. 

Tagi: Stomil II Olsztyn


Komentarze

 1. 18.06.17 21:56 stomil 14/88

  Po każdym artykułem od dawna krzyczy a nigdy na żadnej akcji go nie widziałem Edek mistrzu negatywów.

 2. 17.06.17 23:45 hexan

  ty edward jestes jednym z najwiekszych krzykaczy z tego co widze po postach.

 3. 17.06.17 17:02 edward acki

  gdzie wszystkie krzykaczy którzy uwielbiali borkowskiego czyżby zmienili zdanie borkowski i grzymowicz koalicja syndyków likwidacyjnych zawodowego futbolu, gratuluje taktyki 1 nie udolny zarządca troche zamieszania wsród kibiców i klub sam rozwala się od srodka jeszcze raz gratuluje dla koalicji

 4. 17.06.17 15:12 Pruski

  "mamy plan na naszych zawodników" - szkoda, że nie macie planów na prowadzenie klubu...

 5. 17.06.17 13:40 Kot

  Liga trampkarzy jest najważniejsza. Z kolejnym dniem jest coraz smieszniej jak na jakimś festiwalu polskich kabaretów.

 6. 17.06.17 13:31 edward acki

  brawo borkowski jestes zajebistym zarządca klubu 50% celu zrealizowane i za tydzień druzyna 1 zlikwidowana albo 3 liga i mozna meldować w ratuszu cel zrealizowania olsztyn wolny od futbolu

 7. 17.06.17 12:26 SfcM

  jesteście beznadziejni i żałośni

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!