Artykuł

Stomil Olsztyn gra z GKS-em Tychy, fot. Łukasz Kozłowski

Stomil Olsztyn gra z GKS-em Tychy, fot. Łukasz Kozłowski

#PełniWiary przed meczem z GKS-em Tychy

22.08.17 08:40   em   1  

Wyjątkowo we wtorek Stomil Olsztyn rozegra kolejne ligowe spotkanie w I lidze. Na własnym obiekcie zagra z GKS-em Tychy. Początek meczu o godz. 19.

W ostatnim meczu (piątek) olsztyński zespół przegrał w fatalnym stylu 1:3 z Ruchem Chorzów. - Musimy być przygotowani na to, że gramy w krótkim odstępie czasu. Piłkarze grali na tym poziomie lub wyższym, więc dla nich to nie jest nowość. Sfera psychiczna, przełamanie, dobra regeneracja i będziemy dobrze przygotowani do tego mecz - dodaje Asensky.

Kluczem do zdobycia punktów w dzisiejszym spotkaniu będzie na pewno dobra analiza własnych błędów z piątkowego spotkania i odpowiednie zmiany w składzie, bo trudno sobie wyobrazić, żeby wyszła ta sama jedenastka jak przeciwko Ruchowi.

- Brakuje nam tych punktów od początku. Przez naszą systematyczną pracę będziemy szli do przodu, ale na pewno będą pojawiały się słabsze mecze - mówi trener Stomilu Olsztyn Tomasz Asensky. - Nie możemy wybierać sobie kiedy gramy dobrze, a kiedy źle. Atut własnego boiska jest ważna sprawą. U nas będzie się nam lepiej grało. Wyjdziemy walczyć o komplet punktów. Zapewniam kibiców, że nikt nie odpuści tego spotkania - dodaje Asensky.

Tomasz Asensky ma do dyspozycji praktycznie wszystkich swoich piłkarzy. Z drużyną nie trenuje bramkarz Piotr Skiba, który nadal ma problemy z kostką. Podczas poniedziałkowego treningu na lekki uraz narzekał Wołodymyr Tanczyk.

W ostatnim meczu czerwoną kartką ukarany został trener bramkarz Sylwester Wyłupski, ale do klubu nie przyszła jeszcze żadna decyzja w sprawie ukarania naszego trenera.

Więcej informacji o meczu:

Tagi: Stomil Olsztyn, GKS Tychy, I liga, Olsztyn, Tomasz Asensky


Komentarze

  1. 22.08.17 10:19 Maks

    A za co dokładnie Wyłupski dostał czerwo?

Redakcja stomil.olsztyn.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie stomil.olsztyn.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników.

Dodaj swój komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz. Zaloguj się tutaj.


Zostań fanem

...i bądź na bieżąco!